Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, muterom normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, muterom normális? 29/F

Figyelt kérdés

Muterom sosem szerette, ha lányt hozok magamhoz. Mindig be van fosva, ha arról beszélek, hogy csaj jön hozzám át. Még akkor is, ha csak havercsajról van szó, nem barátnőről. Igazából sosem volt még nálam lány. Sosem volt kapcsolatom, de ha muterom elmegy, meghagyja, hogy vasárnap reggel jön meg, nehogy csajt hozzak fel magamhoz. Nem értem miért ilyen szemét, állandóan azzal jön, hogy ez az ő lakása. Sosem vitattam, hogy nem az övé lenne a lakás. Már 29 vagyok, sajnos még mindig itthon élek.

Szerintem az anyja, vagyis a nagymuter nyomja a fejét tele, hogy ha barátnőőm lenne, szemétkednénk anyámmal. Én nem azért akarok kapcsolatot, hogy mással szemétkedjek.



2016. aug. 11. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Könnyen mondják ezt olyan emberek, akik nem éltek szeretetben, mint a kérdező, hogy önállósodj, meg költözz el, amikor gondolom egész eddig szerette az anyuka a fiát, és mindent megtett érte.

Nehéz kiszakadni egy ilyen kapcsolatból, ebbe jobban bele kell gondolni.

Aki sosem élt ilyenben, elképzelni sem tudja milyen ez.

Így csak hülye találgatások mennek olyanoktól, akiket kidobtak 18 éves korukban, szüleik nem törődtek velük, volt még 5 testvérük, és ment a versengés közöttük.

2016. aug. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
" Gyávának tartom muterom. Én nem csinálnék ilyet a saját fiammal." - bakker, de így nem is lesz saját fiad!
2016. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Andi80018 ***** válasza:
A legtöbb családban azért az anyuka szereti a gyerekeit, mégis van már önálló családjuk, mert ez a normális. Az amit a sráccal csinál az anyuka az lelki terror, nem szeretet, de ettől függetlenül is már külön kéne laknia. Ez inkább életképtelenségre utal.
2016. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem csak anyád gyáva, -te is az vagy.

Sarkadra kéne állni.

2016. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó béna lehetsz,ha 29 évesen még annyit se sikerült elérned,hogy egy albérletbe elmenj.Ahogy anyukádról beszélsz,elég pronyó stílus.Értem én,hogy nem a szíved csücske,de csak vele laksz még,meg csak ő főz rád,meg csinálja az egyéb háztartást rád,pedig már bőven nem kötelessége.Ha meg ennyire utálod,akkor kalap,kabát és társulj be valakikhez albérletbe.Vidéken még ki lehet fogni normál áron garzont.
2016. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ja,és a muter az két t,tehát mutter.
2016. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#11, ezt miből "gondolom egész eddig szerette az anyuka a fiát" ?
2016. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!