Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a nagyobb városokban SOKKAL több szép csaj van, mint a kisvárosokban?

Figyelt kérdés
Természetesen tisztában vagyok vele, hogy többen is laknak, de arányaiban is egyértelműen több a szép csaj. Valahányszor a fővárosban vagy Debrecenben, Miskolcon járok, mindig rengeteg magasabb (+170), karcsú, hosszú combú, álomarcú csajt látok, viszont amint egy néhány tízezres kisvárosban kell ügyet intézni, egyből lehangoló látvány fogad. Molett, palackalkatú esetleg szürke arcú deszkacsajok (nem megbántva őket, de így van). Városokban jobb génekkel rendelkeznek az emberek vagy miért? És mielőtt valaki szóbahozza a ruha/smink kettőst...Nem ez a meghatározó, egyébként is vagyok olyan rutinos, hogy már belátok a smink és a drága virítós ruha mögé. A nagyvárosi lányok alkatilag és arcra is sokkal szebbek. Magyarázza meg nekem valaki, hogy ez miért van!

2016. aug. 12. 11:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
69%
Mert a városi csajok megtanulnak csalni a sminkkel,a push-up melltartóval és az egyéb optikai tuningokkal?Meg kényesebbek a ruha választásra.
2016. aug. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hiába írogatod, hogy ARÁNYAIBAN, szerintem egyszerűen csak arról van szó, hogy egy nagyvárosban/a fővárosban rengeteg embert látsz, így sok szép nőt is nyilván. És így nyilván jobban fel is tűnik, hogy ott mennyi csinos nő van. Egy kisvárosban viszont sokkal kevesebb emberrel "futsz össze", plusz mivel kevesebben élnek, így a szebb nőkből is nyilván kevesebb van. Ezen kívül egy nagyobb városban sokan jobban keresnek, több lehetőségük is van, stb., jobban is tudnak adni magukra a nők. És eleve más az életvitel is; például egy faluban minek csinosítsa ki magát a nő azért, hogy egy utcával/pár házzal arébb elmenjen a boltba vagy elmenjen dolgozni/vagy épp azért, hogy kimenjen a kertjét/állatait gondozni?
2016. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
85%
Hiába írogatod, hogy ARÁNYAIBAN, szerintem egyszerűen csak arról van szó, hogy egy nagyvárosban rengeteg embert látsz, így sok szép nőt is. Az emberi agy úgy van bedrótozva, hogy csak azt jegyzi meg, ami a túlélés szempontjából fontos neki. Elmehetsz ezer számodra érdektelen nő mellett, az sem nyom annyit a latban, mint mikor látsz egy szépet.
2016. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy pl Budapesten, Szegeden stb könnyedebben, jobban lehet ismerkedni is! Nincs akkora zárkózottság. Fura dolog ez.
2016. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!