Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a nagyobb városokban SOKKAL több szép csaj van, mint a kisvárosokban?

Figyelt kérdés
Természetesen tisztában vagyok vele, hogy többen is laknak, de arányaiban is egyértelműen több a szép csaj. Valahányszor a fővárosban vagy Debrecenben, Miskolcon járok, mindig rengeteg magasabb (+170), karcsú, hosszú combú, álomarcú csajt látok, viszont amint egy néhány tízezres kisvárosban kell ügyet intézni, egyből lehangoló látvány fogad. Molett, palackalkatú esetleg szürke arcú deszkacsajok (nem megbántva őket, de így van). Városokban jobb génekkel rendelkeznek az emberek vagy miért? És mielőtt valaki szóbahozza a ruha/smink kettőst...Nem ez a meghatározó, egyébként is vagyok olyan rutinos, hogy már belátok a smink és a drága virítós ruha mögé. A nagyvárosi lányok alkatilag és arcra is sokkal szebbek. Magyarázza meg nekem valaki, hogy ez miért van!

2016. aug. 12. 11:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nagyvárosban több az olyan munkahely, ami megkívánja minimum az igényességet, ápoltságot, de gyakran még a jó alakot is. Sokkal több hosztesz van pl. Bp.-n, mint falun. De a nagyvállalatoknál dolgozó irodista nők is rá vannak kényszerülve arra, hogy igényesek, ápoltak legyenek, még akkor is, ha molettek mondjuk. Köztük ritkán találsz szürke, ápolatlan arcú, rosszul (és itt most nem a virító márkás ruha nélküliségre gondoló) nőt. Meg azért gondolom, te se Kőbánya-alsón meg a Nyóckerben vagy a paneldzsungel kellős közepén jártál elsősorban Pesten, hanem a belvárosban, közlekedési csomópontokon... ott már csak azért is igényesebb nőket találsz.
2016. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#11: Igen, valahogy én is így látom. Egy nagyvárosban már régóta csak azok az emberek érvényesülnek igazán (pl. nagyobb szerepe van a szolgáltató szektornak, amihez sokszor vonzó emberek szükségesek), akik normálisan élnek és a tökéletességre törekszenek (sport, igényesség, étkezés). Ez végső soron szebb alakot (meg nagyobb esélyt a karrierben) eredményez, az egészséges életmód miatt meg az évtizedek során a gének is jobban "tisztultak", mint vidéken. A legjobban azt érdemes megfigyelni, hogy míg a falvakban/kisvárosokban sokszor milyen pufók, pattanásos, "Juliskás" arcú tizenéves kislányok vannak, Debrecenben (de Bp. normálisabb kerületeit is mondhatnám) meg pl. rengeteg olyan kisiskolás lányt szoktam látni, akik fejlettebbek a koruknál (direkt nem mondom azt, hogy szexisebbek, mert a végén még pedofíliával vádolnátok), magasabbak, hosszabb és csinosabb lábuk van és látni rajtuk, hogy a serdülőkor után irtó szexi csajok válnak belőlük. És ezt tényleg nem tudom mással magyarázni, hogy a mai trendekhez genetikailag is jobban tudnak alkalmazkodni, meg persze a jobb életszínvonal is közrejátszik.

#3: Direkt kihangsúlyoztam az első mondatban, hogy arányaiban. Kisvárosokban is látok néhány szép lányt, de sokkal többet kell autózni/sétálni, hogy felkapjam egy-egy szép csajra a fejemet, arról nem is beszélve, hogy a kontraszt lényegesen durvább (gyönyörű csaj>átlag csaj>rövid hajú duci nő), mint egy nagyvárosban (irtó gyönyörű csaj>szép csaj>átlagos arcú jó alakú csaj>átlag alatti arcú/kövérebb csaj>ronda/duci csaj).

2016. aug. 12. 13:05
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezt nem annyira genetikának mondanám... fővárosba előbb elér a legutolsó nyugati divatőrület, mint falura. Most épp a hú, de egészséges vagyok-kort éljük, már a 13 éves fiúkák gyúrni, hasonló korú lányok (egy része legalábbis) konditerembe járnak, meg kínosan ügyelnek arra, hogy nehogy elfogyasszanak vmit, ami az adott "lifestyle" youtuber szerint nem egészséges... ha már megesznek egy kocka csokit, urambocsá' egy hamburgert, akkor már sajnálkoznak a facebookon, hogy "elcsábultam / bűnöztem". Városban az is jobban bele van verve a fejükbe, hogy fúj, ha van rajtad egy deka felesleges zsír, akkor egy senki vagy, mert senkinek nem fogsz kelleni se munkára, se kapcsolatra. Plusz még ha le is akarjuk tagadni, igenis számít az, hogy azoknak a lányoknak a nagy része, akit te kifejezetten jócsajnak titulálsz, az nem sminkmentes, márkásruhamentes, követi a trendeket (max. emellett tudja, mi áll neki jól, nem aggat magára minden szart, mert trendi), már a 14éves kiscsajok is, ha gazdag családból származnak, annyit költenek csak arckrémre, sminkre, testápolóra, amit falun, kisvárosban családok sem költenek 2-3 hónap alatt együtt... mert megtehetik. Akkor nyilván szebbek lesznek akkor is, ha urambocsá egyszer smink nélkül is kimerészkednek az utcára.


Amúgy saját vélemény, az sztem pont nem a jó irány, ha 12-14 éves lányok idősebbnek látszanak meg "+b.hatónak". Az lenne az egészséges, ha normális ütemben válnának gyerekből, pattanásos kislánykákból nőkké, nem úgy, hogy már 8. osztályosan csorgatják rájuk a nyálukat a pasik, mert azt hiszik, elmúlt 18. Volt ilyen osztálytársam, most 28 éves, testre még oké, de arcra mint vmi kiélt kivénhedt k...a a '40-es éveiben, már bocsánat. Mert ugye az ilyen csajokat szédíti mindenféle barom, és a hülyébbje már 14-16 éves korában rászokik az éjszakai életre meg a cigire.

2016. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Még valami: már a szülőket is teljesen a hatalmába kerítette ez az egészség-láz... nem tudom, gyereknevelési topikokat néztél-e már, de lassan már azt az anyát cincálják szét, aki heti egyszer ad a gyerekének egy Kinder tejszeletet, mert fú, rászoktatod a szemétre, mi csak gyümit adunk neki nasira meg chiapudingot. kizárólag cukor nélkül...
2016. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Több a lány -> nagyobb a variabilitás -> nagyobb esély, hogy számodra vonzót találsz.
2016. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
21%
Mert megszépít a szmog :D
2016. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Egyszerű matek. Sokkal több ember is él a nagyvárosokban. Mi olyan meglepő ezen?
2016. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
#17: Hányszor írjam le, hogy ARÁNYAIBAN több. Tök mindegy, hogy egy nagyobb városban többen laknak, ha szinte az összes környékén szebb csajt látok, legyen az egy külvárosi zöld övezet vagy egy belvárosi étterem.
2016. aug. 12. 18:30
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nincs arányaiban több, csak olyan helyeken mozogsz, ahol ők vannak többen, de nem látod például a visszavonultabban élőket, nem látod azokat, akik begubóznak, nem látsz át a falakon, és nem látod egyszerre az egész várost.
2016. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Talán a nagyszüleim falujához képest lehet ilyen arányokról beszélni, mert onnan költöznek el a fiatalok, mivel arrafelé kevés a munka, és pár generáción belül esélyes, hogy az a falu ki fog halni, ha nem visznek abba a térségbe több munkát (és ez a hasonló falvakat úgyszintén veszélyezteti), de ahol ilyen gondok nincsenek, ott kétlem, hogy nagyon eltolódnának az arányok.
2016. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!