Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom kiverni a fejembol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a fejembol, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy no akivel igazabol sosem voltunk egyutt( nem lehettunk) megis mindig megvolt a szikra ,a kemia. Volt mar par"baratnom",de egyik mellett sem tudtam igazan jol erezni magam mert sokszor o jart a fejemben.

Van amikor teljesen elfelejtem ,de akkor valahogy mindig megjelenik.

Ti voltatok mar hasonlo helyzetben?

Mit tanacsoltok?

Probaljam elfelejteni?


2016. aug. 13. 22:29
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
17%

Verd ki először másodból.

Aztán jöhet a fejed is.

26/F

2016. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rá mód, hogy együtt legyetek, akkor célszerű lenne elfelejteni, igen... :)
2016. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1, nagyon humoros vagy igy este fele! :D
2016. aug. 13. 22:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy érzés újra felerősödik, akkor soha nem is múlt el..."

Ha ennyi idő, és barátnő után sem sikerült teljesen elfelejtened, akkor én a helyedben nem ezen erőlködnék, hanem megpróbálnék valamit tenni, ami közelebb visz hozzá.

2016. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Pontosan ugyanígy vagyok, csak én egy idősebb férfival kapcsolatban.. Együtt nem lehettünk és soha nem is lehetünk, de mindig izzott köztünk a levegő, volt valami, amikor mi egy helyiségben voltunk.. Nagyon sokszor ő van a fejemben, eszembe jut csak úgy. Aztán próbálom kiverni a fejemből, terelni a gondolataimat. Van hogy x időre sikerül visszanyomnom magamban ezt a dolgot, de akkor tuti, hogy "hirtelen" felbukkan, összefutok vele és onnantól kezdve kezdődik az egesz elölről.

Tanácsot adni őszintén nem tudok, mert rengetegszer próbáltam en is már magamon tesztelni, hogy na ez működik-e majd vajon, vagy az.. De eddig semmi nem sikerült. Könnyű mondani, hogy felejtsd el.. Nem megy ilyen egyszerűen, ráadásul a munkájából eredve én elkerülni sem tudom őt, gyakran futunk össze. Mondhatnám, hogy próbáld másra terelni a gondolataidat, de nálam ez speciel már vagy 2 éve semmit nem ér.

Ha valakinek van erre működő "praktikája", azt en is szívesen fogadom.

2016. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolso, teljesen ugyanez a helyzet csak ertelemszeruen nalam novel....
2016. aug. 13. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most viccen kívül egy kósza csók vagy dugás sem lenne megoldás? Vagy nem lenne kivitelezhető valami úton-módon? Sokszor csak ennyin múlik, hogy komolyak-e a szándékok mindkét fél részéről.
2016. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem mar ket eve ez van, annyi kulonbseggel, hogy mi abszolut nem futunk ossze (egyebkent az erzelem kolcsonos), legalabbis amiota van koztunk ez a szikra (egy evig mindennap taliztunk igy alakult ki) azota csak egyszer futottunk ossze, de azt is csak tavolrol es veletlenul.


Mar nem szenvedek tole vagy ilyesmi, de a,ikor mondjuk vegre bejon egy masik pasi MINDIG eszekbe jut. Pontosutok: elalvas elott meg mindig o az utolso gondolatom....hulye egy dolog ez:-)

2016. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonlo a helyzetem. Megtetszett egy lany, aztan idovel el is mondtam neki, mert addig haverkent beszeltunk. Aztan sz@rul alakultak a dolgok es ezaltal nem beszelhettunk egymassal. Ennek masfel eve, volt azota egy kapcsolatom, de 1 honap volt az es azert szakitottam, mert megint elotortek belolem az erzesek. Rengetegszer probaltam elfelejteni, de ha egy ugyan olyan nevet lattam, akkor valamiert egyre tobb lett abbol a nevbol vagy csak veletlen lattam meg azokat. Es a lenyeg, hogy minden napom egy rohados szenvedes... Nem beszeltunk mar miota, de ketes erzesek is vannak bennem: szeretnek is vele talalkozni es beszelgetni, meg nem is. Nem akarom, hogy megint nevetseg targyava tegyen, de vele tudtam nagyon bizalmasan is beszelni.
2016. aug. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ha továbbra sem lehettek együtt, akkor verd ki a fejedből és próbáld meg eltávolítani az életedből, hogy ne árnyékolja be azt.


ha leküzdhetőek az akadályok, akkor meg lehet, hogy érdemes megpróbálni, ki tudja, mi lehet belőle.

2016. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!