Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki még 44 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki még 44 évesen nem találta meg a párját, akkor hogyan érdemes családban gondolkodni?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődök, mert van több ilyen ismerősöm is, egyik 50 felett, meg én is hasonló természetű vagyok, de jóval fiatalabb. Meddig szülhet egy nő? Illetve zavarja-e őket mondjuk 20 év korkülönbség? Vagy egy 25 éves nőt, hogy a férfi 50 évesen hajt rá?
2016. aug. 16. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 25 éves nő sosem fog együtt élni szerelemből 50-es pasival. Max, a pénzért, Andy Vajna.. a normális egyébként is az lenne, hogy korodbelivel vagy a pasi idősebb. Ha a csaj idősebb huszonévesen, már az is vita forrása lehet, nemhogy 20 év... az már apa-lánya viszony.
2016. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán családban nem is érdemes akkor gondolkodni., A gyerek nem kötelező és a házasság sem.

Én egy 39 éves frissen elvált nővel ismerkedtem meg 5 évvel idősebb nálam.

Minden flottul működik, azt hitte ő is 26 évesen, hogy megtalálta élete párját , lett is gyerek de az egy dolog gyereket csinálni bárki tud. De a faszi nem volt az igazi, szerencsére el is vált.

2016. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok, hogy sikerült, bár én most itt olyanra gondoltam, ahol a férfi és nő is erős, és egyiknek sincs gyereke 40-45 körül. Leginkább arra gondolok, hogy mennyire jellemző az olyan párkapcsolatkeresés, ahol mindketten kb. 40 éves korukig vezetgették a cégüket és nem lassíthattak le családhoz, vagy nem volt megfelelő partner rá.
2016. aug. 16. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
ismerek kapcsolatot viszont, ahol a lány 23-24 a férfi pedig 39-40. de ehhez olyan lány is kell, aki nem éli a huszonévesek életet, pl. nem bulizik, dolgozik, szeretne külön élni egy pasival..
2016. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!