Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Néha nem szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Néha nem szoktátok letesztelni a párotokat ismerősök, más nők által, hogy hűséges -e hozzátok?

Figyelt kérdés
Ugye, ha írna neki facebookon egy csinos-dögös nő, 10 ből 7-8 kapcsolatban lévő férfi reagálna. Ez szinte biztos. Nem lennétek féltékenyek, ha ez kiderülne, hogy mással is ágyba búja?
2016. aug. 16. 23:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Ugye, te is érzed, ha magadba nézel, hogy kissé beteges vagy. Következő mi lesz? Bérelsz egy pasit, aki másszon rá a párodra? Mert te be akarod bizonyítani, hogy hajlandó megcsalni?
2016. aug. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, eszembe sem jutna ilyen. Az egy dolog, hogy bízom abban, hogy ha félrejárna, kiszúrnám, mert elég jól ismerem. De benne is megbízom. Ha nem tenném, értelmetlen lenne együtt lennünk. Okot nem adott, hogy ne bízzak benne, magamtól meg nem fogok ilyen problémákat gyártani.
2016. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Aki erre érez késztetést, annak már megette a fene a kapcsolatát, szerintem.

Egyébként próbálkoztak már be a férjemnél teszt nélkül is nők, nálam is férfiak, ez nem meglepő, nem élünk remete életet, és a bepróbálkozáshoz nem kell, hogy valaki extra külsővel rendelkezzen...

Az én esetemben a férfiak azonnal tudomásul vették a dolgot, és a férjemnél is csak rámenősebb csaj próbálkozott, leszarva, hogy nős, na de a lényeg, hogy akinek kellett, az törődött vele ;) A lány meg el lett küldve melegebb éghajlatra, persze csak a férjem aranyos kis stílusában, de az üzenet egyértelmű volt.

egyébként érdekelnének már hivatalos adatok, mert az, hogy 10-ből 7-8 ember biztosan félrelép, csak egy hasra ütésszerű bla-bla egy kiábrándult, cinikus és/vagy maga is hűtlenkedős típusú embertől.

2016. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Soha nem csináltam ilyen marhaságot, pedig volt, akinél lett volna okom is rá, de ha egy kapcsolatban nincs bizalom, vagy nem működik, és tesztelgetni kell, azt nincs értelme fenntartani, folytatni.
2016. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem szoktam, mert nincs kisebbségi komplexusom. Ha kiderül, hogy mással is ágyba bújik, akkor keresek egy gazdagabb pasit, nagyobb farokkal, csak hogy érezze a törődést.
2016. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"10 ből 7-8 kapcsolatban lévő férfi reagálna." - erős túlzásnak tartom, de a 2-3 közé tartozok.

Szerintem az már eléggé gáz, ha tesztelni kell a párodat.

2016. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem teszteltem, de véletlenül sikerült. Elutaztam külföldre, és már nagyon hiányzott a barátom, akartam volna messengerezni vele, de nem tudtam belépni a messenger fiókomba, így egy másikat generáltam és onnan köszöntem rá a barátomra. Már épp elkezdtem volna magyarázni, hogy ez amúgy én vagyok, amikor ő egy tök más csajnak hitt engem a felhasználónév alapján és elkezdett nyomulni. Csak néztem. Szóval ez egy nem tudatos teszt volt, de jó nagyot koppantam. Elkezdtem vele beszélgetni, aztán kiléptem, anélkül, hogy megmondtam volna, ki vagyok.
2016. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik exem megtette velem....vagyis egyszer raniztam vele aztán egy hónapig nem talàlkoztunk (két héttel a randink után összejött egy màsik pasival egy estére aki reggel mondta hogy ennyi volt) ez idő tájt egy "nő" rám ràm ìrt emailben facen vagy tàrskeresőn én csalódott voltam mert a későbbi exem 2hétig álltatott a randi utàn ìgy bele mentem a jàtékba az ismeretlen lánnyal. Mikor volt baràtnőmmel össze jöttünk eltűnt az smsezgetős làny (hülye fejjel megadtam a számom) ....egy pasi hìvott hogy ő a titikzatos lán baràtja és mit akarok a baràtnőjétől ... tuti az akkori barátnőm ismerőse volt
2017. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem az ilyen kurvinyekek direkt hasznosak. Hulljon a férgese.
2019. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!