Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha szerelmes vgyok...

Mit tegyek ha szerelmes vgyok egy olyan nőbe aki férjnél van?

Figyelt kérdés
összevesztem vele 2x ,munkatársnőm,nagyon szép nő,még nem kértem bocsánatot amiért szemét voltam vele,de már bánom,aza igazsság beleszerettem

2014. ápr. 12. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

alapból soha ne kérj bocsánatot.

oltás alatt meg még inkább ne.

pár nap mosolyszünet és figyelem megvonás után újra elkezdesz körülötte sündörögni.

2014. ápr. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit tennél, ha a feleségedre ráhajtana egy másik pasi? Remélem a férje maga Hulk, de legalább Amerika kapitány vagy ilyesmi...
2014. ápr. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre te magad is jól tudod a választ... semmit, ugyan azt mint idáig.
2014. ápr. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot és hadd békén.
2014. ápr. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de nagyon tetsik,odáig vagyok érte,tudom hogy nem lehet az enyém,bocsánatot kérek tőle
2014. ápr. 12. 21:03
 6/8 A kérdező kommentje:
csak a bocsánatkérés is eléggé nehéz ,már fél éve akarok bocsánatot kérni,de nem megy,
2014. ápr. 12. 23:14
 7/8 PearlDiver ***** válasza:
Ne környékezd meg.
2014. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hagyjad már a pics**a, én is ismerek ilyen nőt, akit zaklat egy pasi, s nagyon nem frankó neki azt mondta, főleg neki még két gyereke is van, amitől még gázosabb a szitu sztem. Ne legyél már hülye, barátkozzál max az ilyen nővel, de nagyon gyorsan felejtsd el, nem kell tönkretenni az életét.
2014. dec. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!