Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az, hogy egy 25 év fölött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy egy 25 év fölött járó férfinek (én) nem sikerült kialakítania még párkapcsolatot mennyire az egyén, vagy mennyire a környezet hibája?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nyomulós fajta, és régebben sem voltam az, szórakozóhelyekre se szívesen járok, kicsit nehezen nyílok meg idegenek előtt, de mondjuk vannak így egy páran, ez szerintem nem zárná ki hogy legyen kapcsolatom. Nem szokásom dicsekedni sem, nincs is mire felvágnom, ha esetleg lenne is akkor se tenném. Nem így akarok bevágódni senkinél sem. Ennek ellenére mégsem jön össze kapcsolat, vagy egy jó baráti köröm.

2013. okt. 4. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De azért eljársz bárhova is? Mert otthon ülve nem lehet kapcsolatokat kialakítani.
2013. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keress egy hasonló tulajdonságokkal rendelkező csajt, de nála muszáj lesz kezdeményezned
2013. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A világ hibája, te mindent megtettél. Túl jó vagy nekik. XD
2013. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mostanában nem járok el sehová úgy kimondottan ismerkedési szándékkal, régebben, amikor iskolába jártam, akkor se találtam a helyem. Nem voltam az a feltűnő figyelem felkeltő jelenség.
2013. okt. 4. 23:17
 5/11 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján eléggé (ön)bekorlátozódottak a lehetőségeid, és annyit bizton mondhatok, hogy egy p.ina se fog bekopogtatni magától hozzád, hogy ugyan húzd már fel magadra...

A baráti körödnek pedig rég ki kellett vna már alakulnia azokból a közösségekből, ahová amúgy is jártál/jársz (iskola, munkahely stb...)

2013. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindig minden a környezet hibája, véletlenül se az emberré.
2013. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na én kb. ugyanez vagyok amit leírtál. Szerintem szard le, hogy kinek a hibája volt ez, inkább csak tegyél meg mindent amit tudsz, hogy változzon.(feltéve hogy akarod a változást)
2013. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a hibást kell keresni, csak változtatni kell a szokásaidon. Keress magadnak egy új hobbit pl társastánc vagy valami ilyemi ahol nyüzsögnek a csajok és szükség van a pasikra. Akkor már több lehetőséged lesz.
2013. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen tényleg ne keresd a hibákat, és ne akard görcsösen, de változtatnod kell. Ha ez megnyugtat nekem az egyik legjobb barátom 35 évesen jött össze az első barátnőjével. Azóta innmáron három éve együtt vannak, sőt gyerekük is született és nagyon boldogok. Amúgy a gyerekkel nem volt baj, csak nehezen tudott nyitni lányok felé. Volt egy pont ahol mindig megragadt és nem tudott tovább lendülni, ezért soha nem lett belőle szerelem. De a végén csak megoldotta.
2013. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rajtad mulik...,hogy kivel milyen kapcsolatod lesz/van meg persze azert a masikon is! :)
2013. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!