Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, hogy egy pasinak mindenképpen kell egy nagyon dögös barátnő, mielőtt elkezdhetne rendesen párt keresni?

Figyelt kérdés
Én legalábbis úgy vagyok vele, hogy amíg még nem volt egy igazán jó csajom, addig nem tudnám ezt a dolgot elengedni, mert mindig egy kisebbrendűségi komplexus maradna bennem amiatt, hogy én nem tudtam szép csajt szerezni, és ezért lejjebb adtam a szintet. Míg ha már tisztában lennék vele, hogy én is képes vagyok megszerezni egy nagyon szép csajt, akkor már tudnék más dolgokra is figyelni a párkeresés során, mert nem érezném úgy, hogy bizonyítanom kell magamnak.
2016. aug. 19. 10:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"ha valaki tetszik,az alkalmira és tartósra is tetszik"


Ne haragudj, de ez szerintem egy nettó nagy hülyeség.

2016. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
18, szerinted a sok kövér/alacsony embernek, akiknek csúnyácska barátnője van, mindnek az az álomnője?
2016. aug. 19. 12:43
 23/23 anonim ***** válasza:

ma 12:43

Hát nézd, én ugyan a másik oldalról tudok nyilatkozni: a barátom elég sok elutasítást kapott előttem, szóval lehet, hogy az általános vélekedés szerint nem is néz ki jól... De kit érdekel? Számomra ő a legjobb pasi a világon, és megőrülök érte :D

Pl szerintem a legjobb barátnőm "bottal se" piszkálná a barátom, mert ismerem, és tudom, hogy NAGYON nem az ideálja külsőre. Akkor ő elmondhatná mindennek, hogy milyen csúnya :D Aztán engem nem érdekelne, én ugyanúgy szexinek látnám :D

Lehet, hogy akit te csúnyának látsz, azért a párja oda meg vissza van..

Szerintem alapból azért az a normális, ha az ember a párját látja a legvonzóbbnak.

2016. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!