Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, hogy egy pasinak mindenképpen kell egy nagyon dögös barátnő, mielőtt elkezdhetne rendesen párt keresni?

Figyelt kérdés
Én legalábbis úgy vagyok vele, hogy amíg még nem volt egy igazán jó csajom, addig nem tudnám ezt a dolgot elengedni, mert mindig egy kisebbrendűségi komplexus maradna bennem amiatt, hogy én nem tudtam szép csajt szerezni, és ezért lejjebb adtam a szintet. Míg ha már tisztában lennék vele, hogy én is képes vagyok megszerezni egy nagyon szép csajt, akkor már tudnék más dolgokra is figyelni a párkeresés során, mert nem érezném úgy, hogy bizonyítanom kell magamnak.
2016. aug. 19. 10:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Majd egyszer felnősz, és rájössz, mit sem ér a szép külső, ha nincs mögötte tartalom :) A kérdésedben pedig semmi nyoma nem volt ennek a szikrájának se, szóval tartom, amit korábban írtam. Azt pedig senki nem írta, hogy olyannal "kell" összejönni, akihez az ember nem vonzódik (ez az egyik válaszolónak szól). Mindig lesz szebb, vonzóbb, és lehet ezt a végtelenségig hajkurászni, de nem ettől lesz az ember boldog. Sőt, a valódi, időtlen szépség sem a dögösségen múlik. Ezt egyébként sok nőnek is jó lenne megértenie, mert ez az oka a sok önbizalomhiánynak, bizonytalanságnak és hárpiáskodásnak.

Az igazi szépség, mikor a másik ragyogó mosollyal néz rád, csak mert végre láthat, veled van. Mikor csillog a szeme az örömtől, a boldogságtól melletted. Mikor tudod, hogy nem kéne nála csinosabb, izmosabb...stb, mert a vonásaiban látod a sok közös pillanatot, amit megéltetek együtt és ami csak a tiétek. Azt hiszem erre mondják, hogy ragyog melletted a másik.

2016. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
11, de pont ez az az érzés, amit nem fogok tudni átélni addig, amíg mindig bennem van az a zavaró érzés, hogy "le kellett adnom a szintet".
2016. aug. 19. 11:01
 13/23 anonim ***** válasza:
94%

#10 ha alkalmi kapcsolatra összejött,akkor tartósra is össze fog.Mi nők nem úgy működünk,hogy ha valaki nem tetszik,akkor is lefekszünk vele,mert "ahh egy dugásra azért jó lesz"...ha valaki tetszik,az alkalmira és tartósra is tetszik.Legalábbis a legtöbb nő így működik :)


De azt még hozzátenném,hogy a szép lányok között is sok az önbizalomhiányos,aki beéri csúnyább pasival is,mert nem hiszi el magáról,hogy jobbat is kaphat.Régebben én is ilyen voltam,aztán rájöttem,hogy merhetek nagyobbat álmodni,mert simán lehet izmos,jóképű pasim is :) És amíg vékony vagyok és csinos,nemis szándékozok lejjebb adni.

20L

2016. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezt az érzést akkor nem fogod tudni soha elérni, ha ilyen téren bizonyítási kényszered van. Ehhez fel kell nőni, és nem leragadni ezen a gyermeteg szinten.
2016. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Legalább egyszer össze kell jönni olyannal aki számodra az "ultimate", hogy később ne maradjon benned, hogy "de jó lenne" vagy "de jó lett volna" és rámenjen az érzelmi kapcsolatod... Nekem már ráment 3 is.
2016. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#13


Sajnos ez nem így van mindegyiknek "alap beugró" a magas, izmos stb. ... még a 190 kg-os mosdatlan romacsajoknak is, hát még aki attól jobb (mindenki jobb)

2016. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#16 ez baraomság,csomó olyan ismerősöm van,aki tök csúnya,mégis van barátnőjük és ugyanez fordítva :D Sőt,itt a saját példám:vékony,csinos lány vagyok,számokban olyan 8-9/10.Ehhez képest pár hónapja még alig volt önbizalmam és nem válogattam pasikban,egy alacsony,kicsit dagi sráccal jártam,arcra kimondottan csúnya volt(akit ma már bottal se piszkálnék..).De olyan humora és személyisége van,amivel mindig csinos barátnőket tud összeszedni :D Szóval abszolút nem igaz,hogy minden lánynál alap a magas/izmos/jóképű...
2016. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a kérdés irtó gáz....

ha jól értem, a saját barátnőd akkor nem tartanád dögösnek???

Nem ő lenne számodra a legszebb, legszexibb?!!

Nem értem miért jönnél össze olyannal, aki számodra nem tetszik?!

Miért ne lehetne egyben a kettő?!

Vagy ha k**vázni akarsz előtte ( mielőtt esetleg lehetne egy rendes, de szép és dögös barátnőd is) akkor meg rosszul tetted fel a kérdést;)

Szerintem inkább neked ne legyen barátnőd,kíméld meg magadtól a normális lányokat!;)


21L

2016. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#17



Kár, hogy akiket összhoz azok is igazából "bottal se", mint te és ő nekik a "jobb híján" akit lehet majd cserélni, ha Menőarc Márk megunja minden hétre új nő projectet és ráhajt... Ronda gyerek azonnal vesztett.

2016. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Miért ne lehetne egyben a kettő?!"


Szép, idealista gondolkodás. Kár, hogy mese, álom ez... Vagyis ha egyben lenne a kettő akkor már KIZÁRT hogy ne legyen fogalt/házas.

2016. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!