Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtetszett egy lány a munkahe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány a munkahelyemen. Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk, de nem egy épületben. Ő a város másik végén dolgozik. Sokáig emiatt ugye nem is tudtam, hogy ő a munkatársam. Nevét tudom és azt is, hogy egyedülálló. Facebook-on nem ismerősöm, de van neki. Szinte sosem találkozunk. Hogyan tudnék mégis a közelébe férkőzni?


Köszi a segítséget :)


Ő 23/L és 27/F


2016. aug. 19. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg közös ismerősötök? Rajta keresztül könnyebben megoldható lenne.
2016. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, van vagy 20 :D De nem szívesen vonnám be őket ebbe. Egyik sem barát ezek közül.
2016. aug. 19. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Bejelölted már? Írj neki üzenetet. Vagy nem akarod ennyire egyértelműen a tudtára adni a dolgot?
2016. aug. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jelöltem be. Félek, hogy perverznek néz vagy valami ilyesmi :) Meg ugyan mit írnék neki? :)
2016. aug. 21. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!