Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy a jó külső és az intelligencia ritkán van egy személyben?

Figyelt kérdés
Gondolom most sorban jönnek majd a válaszok hogy bennem mind kettő megvan de azért ez nagyon ritkaság. Általában aki okos nagyon jófej az kívül nem jó alacsony csúnya kövér stb. Illetve fordítva is ez van
2016. júl. 11. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

A kérdés egy színtiszta hülyeség, mert sztereotípiákra épít és nincs valóságalapja.

Ennyi.

Keress olyat, aki külsőre is bejön, meg belsőre is! Ha pedig csak a megnyerő külsejű, de ostoba embereket vonzod be, annak is megvan az oka... zsák a foltját!

2016. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Elárulom neked, hogy aki tényleg intelligens az szép is, mert van annyi esze, hogy ad a külsejére, feltéve ha párt keres.

Csak a legnagyobb baj, hogy sokan a buta embereket is okosnak hiszik; pedig csak játsszák az okost legtöbb esetben.21/F

2016. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. Menj be egyszer a fizika programozó matematika stb. szakra és nézd meg az ottani pasikat. Aki ilyen szakon van az tényleg okos és nézd meg hogy néznek ki
2016. júl. 11. 14:55
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sok értelmes pasit ismerek,aki külsőre is megnyerő :) Persze ez ritkább.
2016. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
En okos es szep vagyok ;)
2016. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy te kevered a szezont a fazonnal.A matekszakosaid okosak,de nem feltétlen intelligensek.Ez a két dolog nem ugyanaz.Ismerek sok intelligens embert,akinek csak szakmája van és sosem volt jó tanuló,mégis értelmes és jó észjarása van.Az egyetemeken pedig van egy csomó stréber,aki totál életképtelen,de oda-vissza tudja a sulis anyagot.De nyilván sok intelligens is van egyetemeken,csak mondtam 2 példát :)
2016. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha a felső 10%át nézzük a társadalomnak kinézet alapján, ott tényleg elenyésző arányban vannak okos emberek.

Munkám miatt múlt héten összekerültem egy igenszép, dekoratív lánnyal, 10 perc után péklapáttal akartam agyonverni, annyira hülye volt.


Szerintem talán aki okos, az nem érzi annyira szükségét annak, hogy a külsejével kompenzálnom (vagy nincs ideje)

2016. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Elárulom neked, hogy aki tényleg intelligens az szép is, mert van annyi esze, hogy ad a külsejére, feltéve ha párt keres."


Nem feltétel a párkeresés, maga miatt is ad a külsejére egy intelligens ember.


Az intelligencia egyik jele az, hogy egyedül is el tudja magát foglalni az ember építő jellegű programokkal (nem TV-t néz meg játszik a gépen, hanem újat alkot vagy újat tanul).

A másik jele az, hogy környezetére és magára is igényes kívül-belül. Nem csak a sport terén, hanem az öltözködése, stílusa és az egészsége is fontos neki.


A tanult emberek nem mind intelligensek (ugye ismerünk tucatnyi okos embert, aki még borotválkozni is lusta meg fogat mosni, pedig "doktormérnökügyvédmenedzser").

Viszont az intelligens ember tanult, ugyanis érdekli a világ.


Nagyon ritka dolog és azért van, mert aki okos, az abban kapja a sikerélményt, ezért azzal foglalkozik. Aki meg jól néz ki, az meg abban látja a sikerét, ezért azt fejleszti. Ahhoz, hogy mindkettő legyen egy out-of-the-box gondolkodás kell és a tökéletességre, harmóniára való törekvés.

2016. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

3. Azért van mert azok a pasik nem keresnek párt valami oknál fogva.

Hogy tetszeni tudj a másik nemnek is intelligencia kell. Határozottság, megnyerő stílus, ápoltság, megjelenés, beszédkészség.

Ők ebbe a tudáságba kevesebb energiát fektettek. Ennyi igazából.

De ha csajozni akarnak majd és veszik az energiát, akkor ezek mind fejleszthető dolgok.

Szóval ha tényleg okosak és elhatározzák hogy most nő kell nekik, akkor újabb kihívás elé néznek, hogy ezeket a tudásokat is megszerezzék. Aztán vagy sikerül nekik, vagy nem.

2016. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

felsőoktatásban dolgozom egy természettudományi szakon. Tényleg nagyon, de nagyon sok az ostoba, akikbe semmi értelem nem szorult, csak tudnak seggelni. Ellenben kikapnak egy gyakorlati munkát, és az on/off gombot se találják. Ez mondjuk még a jobbik eset, de láttam már itt pszichopata gyanús esetet is, aki konkrétan fenyegetőzött (persze csak mások előtt, nem az illető szemébe, de tekintve, hogy durva gyógyszereket szed, hogy egyáltalán ennyire normális legyen, ez nem túl biztató), és még így sem tudtuk kicsapatni, mert seggelni tud.

Viszont én itt bőven látok olyan srácokat, akik elég jó kiállásúak, páromat is itt ismertem meg: sportos, helyes, értelmes és tanult srác. Sőt, még kedves és figyelmes is. Persze, nem mindegyik srác ilyen, de azért nem olyan nagy ritkaság.

Ha nem találsz számodra megfelelőt, akkor valószínű, hogy nem jó körökben mozogsz, irreális elvárásaid vannak, esetleg magadtól vagy elszállva és így "senki sem lehet elég jó hozzád".

2016. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!