Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy akárhányszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akárhányszor elmegyek egy fesztiválra/ szabadtéri rendezvényre minden egyes alkalommal reménytelennek érzem, hogy valaha lesz csinos barátnőm?

Figyelt kérdés

Először is meg lehet kövezni, de nekem a csinos lányok jönnek be. Nem érdekelnek az olyan érvelések, hogy válassz magadnak valót. Jóképű vagyok, csupán annyi a "hibám", hogy testalkatra nem vagyok fejlett (alacsony, vékony), így nem is vagyok férfias, inkább kisfiús. Ezt csak azért említem meg, mert sokak szerint az arc a legfontosabb, bár ebben eléggé kételkedem. A lényeg, hogy az ízlésemen nem tudok változtatni, úgyhogy aki ettől nem tud elvonatkoztatni, az inkább légyszíves ne is válaszoljon! A kérdésre visszatérve: Néha szemezek szép csajokkal, de olyankor sem tudom eldönteni, hogy azért figyel, mert jóképű vagyok, vagy azért, mert csodálkozik, azon, hogy lehetek ilyen infantilis. Mondjuk én is szembesültem már ezzel az érzéssel, amikor megláttam egy nagyon szép arcú csajt, miközben volt rajta rendesen plusz és azt, gondoltam: "Még akár el is tudnék vonatkoztatni a testalkatától olyan jól néz ki." Vajon egy lány is gondolkodhat hasonlóan? Tehát ez szokott történni velem a hétköznapokon. Viszont minden egyes alkalommal, amikor elmegyek egy rendezvényre és látom, hogy amellett a rengeteg csinos, szép csaj mellett milyen kaliberű fiúk sétálnak (magasak, sportosak, dús hajúak stb.) csak ezekre tudok gondolni: "Minek jövök ilyen helyekre?", "Miért nem adott nekem ilyen esélyt az élet?", "De sz*r érzés ezt látni?", "Azért sem veszek róluk tudomást." stb. Mintha csak a drága autókat bámulnám a parkolóban, miközben próbálom beindítani az ezres Suzukimat. Kb. ilyen érzés. Ja és amire nagyon szeretnék választ kapni: Mi az oka annak, hogy az ilyen bor/sör fesztiválokra, ilyen-olyan rendezvényekre mindig összegyűlnek az "álompárok", mintha csak provokálni akarnák a pórnépet, hogy "Nézzetek minket, milyen gyönyörűek és boldogok vagyunk!". Persze tudom, hogy nem minden esetben így van, de sokszor ezt szűröm le a viselkedésükből (10 másodpercenkénti érzéki csók, a csajt az ölébe ülteti és épp csak az hiányzik, hogy...és direkt nem nézek rájuk, mert észrevettem, hogy egy kárörvendő mosoly kíséretében valamelyikőjük smárolás közben fél szemmel mindig rám pillant, mintha csak ezt mondaná magában: "Ezt figyeld k*******g, és most nézz magadra.").

És ilyenkor tönkremegy az egész napom, magam alatt leszek, nem ízlik a kaja/pia és legszívesebben azonnal hazamennék, hogy ne legyek emberek között és elfelejtsek mindent. Szóval egy rohadt fájdalmas lelki őrlődésen megyek keresztül, minden egyes alkalommal, amikor meglátom, hogy egy csinos csajnak milyen pasija van. Na ezzel kapcsolatban írjatok nekem valami biztatót, mert most is tiszta depis vagyok. :(



2016. aug. 21. 12:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ne csinos barátnőt keress, hanem olyat, akibe úgy éreznéd, hogy szerelmes tudnál lenni. Gondolkodásában, életvitelében, stb. Ez most így tömör tudom, ez olyasmi amin így gondolokodni kell és érezni.
2016. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Ez mekkora hülyeség. :D


Hidd el, senki nem foglalkozik veled, nem azért smárolnak, hogy az neked fájjon.


Amúgy engem szép és csinos nőnek tartanak, mégsem sétál mellettem "magas, sportos, dús hajú" álompasi, sőt, közel két éve már semmilyen férfi sem, mert tudod a szép nők szívét is ugyanúgy összetörhetik.

2016. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%

Igen, persze...

Minden szerelmespar azert megy el ilyen falunapokra, hogy neked megmutassak, hogy ok milyen boldogok. Ne nevetess mar.

Neked nem biztato szo kell, hanem egy jo nagy seggberugas. Ugyanis a leirt mondataid akapjan arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy neked a fejedben levo nagy kavar sokkal nagyobb problema, mint a magassagod.

2016. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Alacsony vékony! Milyen magas vagy? Mennyre vagy vékony? Ha ilyen kis girnyó vagy akkor ne tessék csodálkozni. Senki sem azt mondta hogy legyél egy hulk. Annyi a dolog hogy ne legyél egy 15éves testébe zárva. Mehet az edzés csak ne vidd túlzásba.

Nagyon sok az alacsony lány. Nekik nincs szükségük a colos pasikra. Sőt irtó sok gyönyörű csaj van szóval nem kifogás 😉

2016. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Danny de Vito mondta ,hogy ha alacsonyabb vagyok a nőknél ,ráállok a pénztárcámra :D és milyen igaza van!


Szóval két dolgot tehetsz vagyis hármat de a harmadikat kategórikussan elveted,vagyis nem adod lejjebb az igényeket. Pénzre- karrierre hajtasz,víritod a lóvét, és a szép nők maguktól fognak keresni, vagy izomra gyúrsz széles váll nagy bicepsz és akkor nem leszel kisfiús fazon ,ami kompenzálja a magasságbeli hiányt. Más megoldás nincs. A szép lányokért tömött sorokban állnak a szép magas pasik,észre sem vesznek téged. És nem azért smárolnak,hogy téged idegesítsenek,azt se tudják ott vagy e. Maximum gyanús lehet nekik hogy őket figyeled ezért néznek rád.

2016. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
#14: 171 cm és 56 kg. A súlyom annyira nem is aggaszt, mert bármikor tehetnék ellene, de felesleges erőfeszítésnek érzem a kondizást, mert úgy is csak minimálisan lenne több esélyem és még az is lehet, hogy még aránytalanabb lennék, amolyan "apró izomtibi" (el tudjátok képzelni). És az sem vonzóbb a csajoknak.
2016. aug. 21. 18:02
 17/28 A kérdező kommentje:

"És nem azért smárolnak,hogy téged idegesítsenek,azt se tudják ott vagy e."


Akkor lehet, hogy mindegyik fél szemére kancsal és csak véletlenül látom a fürkésző szemeiket. Szerinted nem tudom, hogy mi számít szemkontaktusnak és mi nem, a metakommunikációról nem is beszélve? Mondjuk ez annyira nem lényeges, mert nem gyakran fordul elő, de azért na...Nem vagyok vak.

2016. aug. 21. 18:07
 18/28 anonim ***** válasza:

Honnét tudod hogy izmosan nem kellennél jobban a lányoknak? Ne haragudj de 56 kg az egy karcsú női súly. A te magasságodhoz férfiként minimum 70 kilónak kellene lenni!És nem sörhassal kell ezt elérni hanem gyúrni kell sokat.Sokkal több lenne az esélyed ha tömegesebb -szélesebb lennél mint így véznán,persze hogy nem vesznek komolyan mint partnert.

Növelni kell az esélyeidet,most ezt pontos százalékban nem lehet meghatározni,de ha eddig 100ból 1 nőnek tetszettél, aki mondjuk neked nem volt elég csinos,ha kigyúrod magad akkor 100ból 5 -nek fogsz tetszeni és matematikailag egyből sokkal esélyesebb hogy akkor egyik már neked is tetszeni fog. De ha kifogást keresel mikor te is látod hogy ez így ahogy van most nem működik, akkor nem tudunk mit csinálni veled.

2016. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem csak kondizni lehet ám...
2016. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Figyi a magasságoddal szerintem nincsen sok baj. viszont a súlyod basszus. Hát az nagyon kevés. Persze hogy nem röppennek a csajok ha te az ölelésük alatt roppansz. Egy plusz 15kg izom zsír jó aránya kell rád. Hidd el másabb lesz a megjelenésed

Lásd video : [link]

Fontold meg!

2016. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!