Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris Jaden kérdése:

Miért olyan nehéz normális embert találni párnak?

Figyelt kérdés

Először is, a mai világban senki nem normális, ezt hogyan lehetne kiküszöbölni?

Valahogy mindenki megbolondult.

A szép nők és jó pasik elérhetetlenek.

Mi, átlag emberek mit tehetnénk, hogy minek is elfogadjanak és normális kapcsolatban élhessünk?


2016. aug. 21. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Azért nehéz normális párt találni, mert kevés normális ember létezik, valamint azért is, mert a legtöbb dologtól elmenekülnek az emberek ha megtudják, így esélyt sem adnak.
2016. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szamótza válasza:

Kezdjük ott, hogy kinek mi a normális? :D


Szerintem jó értelemben is lehet azt mondani, hogy valaki nem teljesen normális, talán én is ilyen vagyok. És örülnék is neki, ha egy szintén nem normál lovagom lenne.

2016. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 90-ben született F.. ***** válasza:
6%

Mit tehetsz? Például abbahagyod a siránkozást.

Rengeteg normális ember van, illetve mindenkinek más a normális. Egyáltalán nem lehetetlen megtalálni azokat az embereket, akik illenek hozzád és te is hozzájuk.

2016. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

"Mi, átlag emberek mit tehetnénk, hogy minek is elfogadjanak és normális kapcsolatban élhessünk?"


"A szép nők és jó pasik elérhetetlenek. "


Azt vettem észre, hogy mindenki itt nyávog, hogy normális emberként nem tud ismerkedni..

.. de közben nem "normálisra", hanem "szépre" "kisportoltra", "gazdagra" stbstb-re vágyik.


Régen volt az a mondás, hogy Suba subához, guba gubához.


A "normális" visszafogott, átlagos férfiaknak a normális, visszafogott és átlagos nők köz nagy valószínűséggel exponenciálisan megnő az esélye a párkapcsolatra.


Csakhogy, nőtársaim nagy része a bunkó, menő, izomgyurikra bukik.

Férfiak nagy része pedig, a póthajas, szolis cicamicára.


Sem a gyurik, sem a cicák nem nagyon fognak a "pórnéppel" szóba állni ( kivételek természetesen vannak).

Nem utánuk kéne futni, hanem a "szép nők" és "jó pasik" helyett a "normálisakkal" kellene ismerkedni.


Voilá!


26 éves, normális, átlagos nő.

2016. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bockes válasza:
Így van. A normális azt jelenit, átlagos. Az átlagember pedig nem normális. Ezért bukta a demokrácia is.
2016. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Missed chance, nem unod még? :D
2016. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Én is ugyanezt kérdezem férfiként! :)
2016. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nehéz, mert a "normális" emberek rosszul vannak ettől a mű világtól, ahol minden a külső meg a pénz, valószínüleg párszor már meg is égették magukat, ezért általában magányos tevékenységeket választanak maguknak, hogy minimálisan kelljen érintkezniük a többi emberrel.
2016. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!