Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az ilyen megjelenésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen megjelenésű pasik jönnek be a csajoknak?

Figyelt kérdés

Ez a felül nagy haj, oldalt semmi, és a szakáll pedig nagy. Én pasi vagyok úgyhogy lehet ezért mondom azt, de szerintem nagyon béna.

[link]

[link]


Hétvégén is beszéltem egy csajjal, kicsit külön voltunk aztán egy ilyen kaliberű csávóval láttam.

Akire én férfiként azt mondom hogy jó pasi az ÉNB Krsitóf [link]

De manapság annyi olyan pasi van mint az első stílus, alapból ezeket a tetoválásokat csúnyának tartom.

De csak szerintem sokkal férfiasabb a második?

Az öltözködésbe is belemegyek kicsit, a csávó akit említettem szerintem túl volt öltözve, esküvőre készült vagy nem tudom, egy ing nyakkendő arra meg egy mellény, hosszú nadrág... nyáron

én egy napszemüveg, feszülős póló, vagy egy laza ing, szigorúan nyakkendő nélkül felső néhány gomb kigombolva és egy normális rövid nadrág, mellé sport cipő. Pénzben megengedhetném magamnak nyugodtan én is amelyeket az ellenpéldánál felsoroltam, de én jól érzem magam így, és nem akarok változtatni ezen, de mégis ez rossz megjelenésnek mondható?

Úgy látom a lányoknak az ilyen bohócok jönnek be...



2016. aug. 23. 18:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Teszek a médiára! Az én ízlésem nem befolyásolja semmi és senki. Főleg nem a média.
2016. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom egyesek mit hisznek, mik vagyunk mi nők? Valami bábuk, akiket kedve szerint bárki befolyásolhat? Akik úgy cselekszenek, ahogy azt a médiában követendőnek állítják be?

Magas ívből letojom a médiát, ennyi erővel a férfiaknak a média azt sugallja, hogy a plázapi*csákra bukjanak, ezért áll le sok férfi ilyen nőcskékkel...

Nem kell ebbe belemagyarázni minden baromságot, az emberek többségének megvan a saját maga ízlése és nem a média dönti el helyette, hogy ki tetszik neki és ki nem.

2016. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
90%

Van egy rossz hírem. Ez csak a partir ibanc, büfé szakos, egész nap a körmüket hegyező, unatkozó, semmirekellő, ám (be kell ismerni), sokszor igen dekoratív nőknek jön be.


Felmerül a kérdés, hogy akkor ezek szerint köztük keresgélsz??

2016. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik az ecsethaj! Hányok tőle, hogy mindenkinek ez van! Én az egyéniséget és az egyediséget értékelem. :) Plusz, szexuálisan a pár milis haj izgat. :)

Mindenkinek más tetszik. Nem lehet általánosítani. Persze, vannak divatosabb dolgok, amik épp több embernek jönnek be, mert annyi elég nekik, hogy divatos az adott dolog...

2016. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
#23 igazad van, de nem tudom a nem ilyen lányok hol vannak, vagy biztos rejtőzködnek valahol
2016. aug. 24. 17:19
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen kérdés volt már itt, sosem értettem, miylen választ vársz erre. A nők csak tudják, mi jön be nekik. Olyan meg nincs, hogy majd a férfi megmondja, mi kéne hogy tetszen, mert a nők állapítják meg, kik a vonzó férfiak, ahogy a férfiak meg a nőkről. Minden egyéb vita meddő és felesleges, választ várni pedig butaság.
2016. aug. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik egy linkelt pasi se, az általad linkelt ápolatlannak tűnik valahogy, főleg a haja miatt, ha már hajakról beszélünk. Nekem sem tetszik az ecsethaj, de az jó, amikor valakinek fokozatos. Az ecsethajjal se lenne baj, az vele baj, ami minden frizurával: ész nélkül iylet vágat magának mindenki, nem pedig elgondolkodik azon, mi áll jól neki. Ez minden nemre jellemző. A fodrászok sem feltétlen képzik át magukat minden divatirányzat megjelenésekor. Az ecsethaj szerintem a göndör hajúaknak áll jól, akiknek nincs nagyon kerek vagy kockafejük, de abból is csak a fokozatos. Az oldalt semmi, az mindenkinek előnytelen.


Na, ez pl. jó frizura szerintem.

[link]


Vagy ez:

[link]


Egyébként legyen oldalt is haja.

2016. aug. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

"És a lazasággal mi baj van? szerintem pont hogy annak kéne bejönnie egy lánynak. "


Semminek sem KÉNE bejönnie. A nők eldöntik, mi jön be nekik, és kész. A férfiaknak is az tetszik, ami tetszik, vagy amit akarnak. A nők döntik el, mi kell hogy bejöjjön a nőknek.

2016. aug. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nálam ez jön be egy férfin:

[link]

[link]


Ez pedig az abszolút nyerő borostával:


[link]


Mindenkinek mas jon be. Ahany ember annyifele izles. :)

Egyes noknek bejon a stilusod masoknak nem. Nekem igen. :D

2016. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy rossz hírem. Ez csak a partir ibanc, büfé szakos, egész nap a körmüket hegyező, unatkozó, semmirekellő, ám (be kell ismerni), sokszor igen dekoratív nőknek jön be."

Pffff.

Nem mondom hogy az ideálom bármelyik fickó, de egyiket sem tartom "rossz pasinak" Az meg kifejezetten bejön, ha egy férfi igényesen és stílusosan tud öltözni, nem csak mindig magára kap egy sima pólót meg farmert o'szt jól van, de egy nő mindig legyen persze csinos. A kérdező által leírt stílusból a hasonló nekem simán bejön: [link]

[link]


Mellékesen pedig, nem szeretek és sosem szerettem bulizni, csak nagyon ritkán, önálló egzisztenciával rendelkezem, csak ritkán sminkelek. Szóval az elméleted itt dőlt meg.


Hajban nekem ezek jönnek kb. be a teljesség igénye nélkül:

[link]


[link]


[link]


Az, hogy kinek mi tetszik teljesen relatív, ahogy többen is írták előttem. Kár ezen nyavalyogni, meg idióta elméleteket gyártani, hogy ki miért tetszik valakinek. Az előttem lévő egyik hozzászólónak például a nagyon rövid hajú vagy kopasz pasik jönnek be, nekem meg pont az nem tetszik, még sem gondolok róla, vagy a neki tetsző férfiakról e miatt semmi negatívat.

2016. aug. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!