Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az ilyen megjelenésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen megjelenésű pasik jönnek be a csajoknak?

Figyelt kérdés

Ez a felül nagy haj, oldalt semmi, és a szakáll pedig nagy. Én pasi vagyok úgyhogy lehet ezért mondom azt, de szerintem nagyon béna.

[link]

[link]


Hétvégén is beszéltem egy csajjal, kicsit külön voltunk aztán egy ilyen kaliberű csávóval láttam.

Akire én férfiként azt mondom hogy jó pasi az ÉNB Krsitóf [link]

De manapság annyi olyan pasi van mint az első stílus, alapból ezeket a tetoválásokat csúnyának tartom.

De csak szerintem sokkal férfiasabb a második?

Az öltözködésbe is belemegyek kicsit, a csávó akit említettem szerintem túl volt öltözve, esküvőre készült vagy nem tudom, egy ing nyakkendő arra meg egy mellény, hosszú nadrág... nyáron

én egy napszemüveg, feszülős póló, vagy egy laza ing, szigorúan nyakkendő nélkül felső néhány gomb kigombolva és egy normális rövid nadrág, mellé sport cipő. Pénzben megengedhetném magamnak nyugodtan én is amelyeket az ellenpéldánál felsoroltam, de én jól érzem magam így, és nem akarok változtatni ezen, de mégis ez rossz megjelenésnek mondható?

Úgy látom a lányoknak az ilyen bohócok jönnek be...



2016. aug. 23. 18:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Kinek mi áll jól. Én nem vagyok se a szakáll se a kiöltözés híve de egyrészt ezeknek a pasiknak (1-2) jól áll másrészt a kigombolt ing a ha kell ha nem napszemüveggel olyan "én vagyok itt a lemenőbb laza csávó aki bárkit megkap csettintésre" stílust idéz. A linkelt csávó nekem olyan igazi tesztoszteron majomnak tűnik attól függetlenül hogy szépen kidolgozott.
2016. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
78%

#10: Képzeld nem. Már miért kéne vízilabdázó legyen?!

Nincs előre elképzelt sablon, szem és hajszín szerint bontva, hogy csak ilyen férfiak jöhetnek szóba. Akkor tudom eldönteni, ha ott áll előttem és látom tetőtől-talpig.

Férfiasabbat meg úgy értem, hogy nem felnyírt, középen kontyos haja van, feszülős csőnaci és rózsaszín trikó pl... Az ilyen díszb*uziktól hányni tudnék.. Ecsethaj meg társai.

2016. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
48%

"Ez a felül nagy haj, oldalt semmi, és a szakáll pedig nagy."


Nálam ez a haj pont nem nyerő.

Nekem a kopasz/milisre nyírt haj a zsánerem.


"Nyáron

én egy napszemüveg, feszülős póló, vagy egy laza ing, szigorúan nyakkendő nélkül felső néhány gomb kigombolva és egy normális rövid nadrág, mellé sport cipő."


Nem rossz megjelenés! Szerintem. Kifejezetten ez tetszik.

Bár tök mindegy hogyan öltözködik csak tiszta ruhába járjon és ne a mai tapadós férfi(?) nadrágokba.

2016. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Most itt van egy ellentét valaki azt írta hogy a férfias a jó, másik meg hogy a tesztoszteron taszító ami pedig a férfi hormon. És a lazasággal mi baj van? szerintem pont hogy annak kéne bejönnie egy lánynak.

Egyébként igen amelyiket írtak, hogy csőgaci ecsethaj rózsaszín póló stb. azt nem is igen veszem számításba, sztem csak a tizenéves korosztályban "menő".

2016. aug. 23. 19:12
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez a divat most.

Férfiaknak miért a plázacicák jönnek be?

2016. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam egy szóval sem, hogy a lazaság nem jön be, bár azt nem értem, hogy miért pont ez kéne bejöjjön a lányoknak szerinted.. Nyilván, mert te ezt képviseled, de senkinek nem lehet megmondani, hogy ki tetsszen és ki nem.

Én mindig is szerettem a "finom eleganciát", az a baj ez most lehet jó hülyén hangzik, de nem tudom elmondani pontosan mit értek alatta. :D

Ha lenne képem, mutatnék, hogy mire gondolok. Szeretem egy férfin nagyon az inget. Mondjuk egy szép fehér ing, lazább nyakkendő, egy sötétebb nem túl szűk, de nem is túl bő farmerral és egy vagányabb cipő, szerintem annyira szexi. :D

Őszinte leszek, nekem az az összeállítás is tetszik, amit az a bizonyos pasi viselt, akit leírtál. Szerintem az ingen egy kis mellény nagyon dögös. De ez az én ízlésem.

Amúgy nyilván nem csak az ilyen férfiaknak adok esélyt, max rajtuk előbb megakad a szemem. És senkire nem erőszakolnám rá, ha alapból nem ez a stílusa.

De az általad leírt öltözékkel sincs semmi gond.


Ja és sajnos ez a csőnadrágos, izompólós öltözék nem csak a tizenéveseknél "menő". Látnád az egyetemen a huszonévesek hogy néznek ki, sokszor sírva tudnék fakadni..

2016. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom megérteni az ilyen jellegű kérdéseket, mintha egyesek képtelenek lennének felfogni, hogy az a több millió nő, aki él a Földön, k,vára nem csak egy vagy két típusú férfihez tud vonzódni..
2016. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Ezek nem férfiak.
2016. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Én szakáll nélkül szoktam látni ezt a "stílust". Minden fiatal pasinak (17-25 év körülieknek) ilyen haja van. Mindegyiknek.

Ha kimegyek az utcára, nagyon ritka, ha ettől eltérő frizurájút látok. Van akinek jól áll, van akinek nem.

Nekem amúgy nem jön be.. a hosszú haj tetszik.

2016. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Mert a média azt mondja nekik, hogy ezekre a pasikra kell bukniuk.
2016. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!