Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet huszonéves, szingli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet huszonéves, szingli, beszámítható, nem közveszélyes de örült pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szóval nem hallucinálnak (általában), nincsenek téveszméik, távolról normálisnak tűnnek. Mondjuk betegség tudattal rendelkező személyiség zavarosok, bipoláris zavarú vagy skizofrének akik gyógyszereik mellett ,,viszonylag" tünetmentesek, tehát kapcsolatra alkalmasak.

2016. aug. 24. 20:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
és egy ilyen ember mivel mitől érdekesebb mint egy normális?
2017. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
A létállapotok miatt a viselkedésük kirívóan más lehet mint másoké, így részint a jellemük is. Másképp gondolkodnak, van rálátásuk, érzelmi tapasztalatuk, így nekik nem kell bizonyos dolgokat elmagyarázni, míg normális emberek akkor se igazán értik ha elmondom.
2017. jún. 15. 21:07
 23/25 anonim ***** válasza:

"nekik nem kell bizonyos dolgokat elmagyarázni, míg normális emberek akkor se igazán értik ha elmondom"


Az első szerelmem egy szociopata csaj volt, ott tanultam meg, hogy "bizalom, őszinteség" nem létezik, mert egyszerűen nem tudta mit jelent, helyette ahogy ő mondta "igazság, az, amit a másik el bír viselni" - kezdtem élvezni, mint egy játékot, hogy mindent el birok viselni, és így tök jól kijöttünk, és a "bizalom" helyett "ismersz, tudod" volt... Vicces, de utána a normális élet egyszerűen taszító volt, valahogy rajta kívül soha senkiben nem tudtam megbízni.


Sikerült már párt találnod?

27/F

2017. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod,hogy amit leirtal abban ellentmondas van. Tudtad,hogy nem lehet benne megbizni megis benne biztal a legjobban.
2017. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ott jöttem rá, hogy nincs "bizalom", mert mi is az? - Reméled, hogy valaki azt teszi, ami neked jó, és ezt persze valamire alapozod? Vagy hogy fogalmaznád meg?


Ott "ismersz, tudod" volt, nem a hitre alapult a dolog. Pl. amikor vigyázott a szüleim kiskutyájára (bolond volt az a kutya, mindenkit megugatott) tudtam, hogy megvédi, ha egy nagy kutya megtámadja, a csaj harcol, és szét is tépi ha kell, vagy a gazdáját...

És ilyen téren senki másban nem bíztam.

2017. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!