Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig pont azt a pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig pont azt a pasit nem érdeklem, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Sokat randizom meg ismerkedek srácokkal, de elég kevesen tudnak megfogni valamivel. És sajnos mindig pont azok, akik semmit sem akarnak tőlem, vagy csak maximum szexet. :(


Pedig most is pl. bepróbálkozott nálam egy tök fullos pasi, mégis egy szörnyen félénk, lelkisérült srác tetszik igazán, akinek tetszem egyébként, csak hát azt mondja, idő kell neki...

Mindig valami ilyen van. Mi lehet ennek az oka?


2016. aug. 25. 18:37
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nagyon önbizalomhiányos, meg csúnyának tartja magát, pedig nem az.

Hát mesélnék én, de ahhoz bizalom is kéne. :D Mármint, nem tudom, hogy ő mit akar, és nem szeretem csak úgy kiadni magamat senkinek.

2016. aug. 25. 20:27
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem adod ki magad senkinek sem :)

A szeretet, szerelem "feltetel nelkuli". Mit tudhat meg rolad? Mit mondhat el masoknak? Olyan vilagrengeto titkaid nem lehetnek :) Szerintem legalabbis.


Akkor itt a baj...."onbizalom hianyos" ....Van egy szep no, akit korbe vesznek az udvarlok. Aztan jon o, aki ezt latja es nem hiszi el, hogy neked pont o kell. KISLANY! mutasd meg neki. Ha valami kell NEKED, hat vedd el! Igen, ez ilyen egyszeru. Fogd meg az arcat a ket kezedbe, nezz bele a szemebe es csokold meg! Mikor visszanyerte az eszmeletet, kerdezd meg tole milyen jelre var meg? Neha a ferfiaknak kell egy kis batoritas :)

2016. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Bocsanat neha a ferfiaknak nagyon sok batoritasra van szuksege. Es amit az elobb irtam, fenn tartom. Te is kezdemenyezthetsz, ha o teljesen padlon van toled. Ne felj megnyilni es kimutatni az erzelmeid. Nem szegyen teljes szivbol szeretni. Csak ne rendeld magad ala a masiknak. Ne keverd a "feltetel nelkuli szeretet" az alarendeltseggel (mikor tulajdon vagy).

Azzal hogy kinyilvanitod a szereteted iranta, meg nem kerulsz alarendelt helyzetbe. Tudod vannak/voltak olyan gyonyoru nok az eletemben, hogy megszollalni alig mertem es csak hebegtem zavart hulyesegeket. Aztan mikor megalazoan, lekezeloen kezdett velem beszelni, akkor megjott hangom es osszealltak a szavaim teljes mondatokka. Persze megkaptam a magamet es rossz hirem lett utana, de sosem "mosakadtam" ki magam. A cselekedeteim onmagukert beszeltek. Altalaban annyit azert hozzatettem, hogy "kar hogy nem sikerult! Nekem nagyon tetszett!"

Szoval ne add fel! Mit veszithetsz ha te kezdemenyezel?

2016. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy türelem kell hozzá, illetve ő nem csókol meg senkit, csak szerelemből. Azaz semmi mást nem tudok tenni, mint varni, aminek meg nem tudom, van -e bármi értelme.
2016. aug. 25. 21:31
 25/30 anonim ***** válasza:

"Azaz semmi mást nem tudok tenni, mint varni, aminek meg nem tudom, van -e bármi értelme."

Írtam, hogy ezt neked kell eldöntened. Ha valóban akarsz tőle valamit, akkor van értelme. Ha nem, akkor válogass a jelentkezők közül.

2016. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Nem hiszem :))

Nem hiszem hogy senkit ne csokolna meg....kulonosen ugy nem ha szep lany kezdemenyezi. Csak finoman, noiesen....tudod te hogy kell azt csinalni :) Nehez ellenallni az ilyennek.

2016. aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem a csókkal van a gond, hanem, hogy azt mondta, türelem kell hozzá, másrészt ilyet soha nem fogok én kezdeményezni, csak ha már együtt vagyunk.
2016. aug. 26. 08:32
 28/30 anonim ***** válasza:
Ahhoz keri a turelmed, hogy elhiggye te tenyleg ot akarod. Teljes mertekig beled csavarodna, ha elhinne ezt. Valoszinuleg tul jol nezel ki az o onbizalmahoz kepest. Ezert irtam, hogy "allitsd falhoz", persze csak kedvesen. Ha beszelsz vele es megjegyzest tesz, hogy egy masik jobban nez ki mint o es neked "inkabb" amaz valo..... Hat mond meg neki hogy "en megis itt vagyok veled. Mit mond ez neked?" Es nem hagyod kibujni a kerdes alol. Ha pedig toketlenkedik es nem hajlando ferfiva valni, akkor tenyleg at kell lepned rajta, mert "nem vonszolhatod magad utan". Igazad van abban, hogy nem a te dogod egy ferfit hoditani. Viszont ha valamit meg akarsz kapni, azert tenni kell. A kerdes az hogy mennyire akarod. Ja es mikor kesobb visszagondolsz a dolgaidra, akkor ne szegyeld magad erte es ne band meg! Szoval ez valojaban rajtad mulik hol huzod meg a hatart. Mindenesetre ha kozhelyekrol beszelsz vele csak es te nem nyilsz ki, akkor megis mit varsz tole? Egyebkent nem kell azt feltetelezni, hogy ha nem jon ossze vele a dolog, akkor szetkurtoli mindenkinek amit te mondtal. Ha ettol felsz zard magadra az ajtot es ne gyere ki a szobabol tobbe.
2016. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk nálam sokan bepróbálkoznak meg randira hívnak, neki meg kb. semmi... De én sosem a külsőre mentem. A vonzalom meg van, onnantól már nekem a személyisége számít.


Hát próbálok majd nyitni felé nyilván, csak nem lesz egyszerű. De megcsókolni akkor sem fogom.

2016. aug. 27. 18:31
 30/30 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy! :)

Csak ugyesen, okosan csinald. Ugy tunik helyukon vannak a dolgok a fejedben, ugyhogy nem lesz veled semmi baj.

Neha van olyan ember, akivel nem lehet kapcsolatot teremteni, mert nem alkalmas ra. Pedig szep....de aztan megszolal :) Van olyan is hogy nagyon okos es jo vele....csak legyen minel sotetebb :) Szoval nem mindig all minden ossze egyszerre. De csak turelem! Meg csak 20 eves vagy. Van idod.

2016. aug. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!