Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha azt hiszem, hogy a jövendőbeli pasimat nem chaten kell megismerni, hanem inkább élőben?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Sokáig én is így gondolkodtam. Aztán megismertem a mostani páromat, interneten keresztül és nála keresve se találhatnék "jobbat" :D Élőben esélyünk sem lett volna megismerni egymást.


Bár az is igaz, én nem társkeresőn vagy egyéb chateken keresztül ismertem meg, hanem az instagram segítségével :D Szerintem nem kell nagyon elzárkózni előle.

2016. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
Ha még mellé azt várod, hogy ő fog odamenni hozzád....Akkor egyértelműen gáz.
2016. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy valami gáz. Ha neked úgy a jó, akkor csináld úgy, másnak meg máshogy jó, ennyi. Szerintem nem az számít, hogy hogy ismerkedik meg két ember. Ez olyan, mintha a keret többet érne, mint a festmény.
2016. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem gáz. Én sem preferálom az internetes ismerkedést.
2016. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-es: miért ne jönne hozzám? ha ő a fiú akkor egyértelmű hogy ő hív el és ő keres.
2016. aug. 26. 21:34
 6/11 anonim ***** válasza:

eddig se a neten kellett megismerned.. de mint megtanultuk az emberek hülyék. azt hiszik, hogy a társkereső azért van, hogy ott ismerjék meg a másikat! NEM, tévedés. A társkereső azért van, hogy fel tudd venni a kapcsolatot olyanokkal, akikkel élőben soha nem futnál össze.


Megismerni a másikat élőben kell és ott is fogod!

2016. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem gáz, én is így vagyok vele, de ma már teljesen kezdi átvenni a hatalmat netes ismerkedés.


27N

2016. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen hozzáállással ne csodálkozz, ha hamar lelépnek tőled a srácok
2016. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem társkeresőn! fb-n szoktam csak, ha írnak :)
2016. aug. 26. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Szoval te olyan no khm, bocsanat, kislany vagy aki helyett intezzen csak mindent a ferfi. S mi alapjan is kene odamennie hozzad meg keresni? Miben vagy jobb, mint a masik no?


Amugy mi lenne, ha azt mondanam, hogy nem a megismeres helye szamit, hanem az ember, akit megismersz?

2016. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!