Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Intelligens és művelt férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens és művelt férfiak! Elvárjátok, hogy a barátnő (jelölt) legalább akkora tudással rendelkezzen, mint ti?

Figyelt kérdés

Csak akkor kezdetek vele, ha minimum annyira értelmes és tájékozott, mint ti? Vagy elég, ha lehet vele beszélgetni és azért nem egyszerű, mint a faék, meg nagyjából rendben van az alapvető dolgokkal?

És mit szóltok, ha eszesebb?


2016. aug. 28. 22:09
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%

Önálló vélemény alkotási és "out of the box" gondolkodásra való képesség. Csak amit magammal szemben is elvárok.

Valszeg ezért nem találok senkit (tudom, önbeteljesítő jóslat).

2016. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem feltétel, de azért jó ha különböző dolgokról el lehet vele beszélgetni és tud saját véleményt formálni az elhangzottak alapján.


Ha eszesebb az sem baj, bár ilyennel még nem találkoztam.

Olyannal igen, aki bizonyos területen sokkal többet tudott -vele élvezet volt társalogni.

2016. aug. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az érdeklődés a fontos, nem a tudás. Egy okosabb haveromnak volt olyan barátnője, akivel nem lehetett érdekes témákról beszélni. A srác felhozott valamit, ami őt érdekelte (tudomány, művészet, tökmindegy) a csaj meg a műkörmösre terelte a szót... Rövid úton szakítottak, pedig csak annyit kellett volna tennie a csajnak, hogy meghallgatja a srácot és beszélget vele legalább kérdésfeltevés szintjén.
2016. aug. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

hát, ha a saját hobbijai és érdeklődési köreit vágja, az már tök jó. ha van fogalma mi megy körülötte.

sőt az még jobb is ha más dolgokat tud, mert legaláőbb cserlhetünk... tanithatjuk egymást. ugyanazt ne tudja mint én, minek?

2016. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Sztem itt is férfija válogatja. Kinek mi a fontos. Van, akinek a legfontosabb, hogy a nője csinos és kedves legyen. Nekik elég, ha a nő egy minimális alapműveltséggel rendelkezik, és nem mond olyat nyilvánosan, nagy társaságban, hogy Franciaország fővárosa London. Van, akinek meg fontos, hogy azonos szellemi szinten legyenek.


Nálunk pl. az van, hogy párom nagyon sok területen művelt, olvasott, tájékozott és mellette intelligens is. Neki fontos, hogy a másik is intelligens, logikus gondolkozású legyen, de olyan szintű olvasottságot tőlem nem vár el. Földrajzban, tudományos területeken pl. messze alacsonyabb a tájékozottságom, mint neki, de humán területeken kb. egy szinten vagyunk (egyes területeken én vagyok olvasottabb). Őt nem zavarja, hogy vannak területek, amikben kevéssé vagyok művelt, az a lényeg, hogy tudunk beszélgetni, nem nézek bambán, ha utal vmi alapműveltségi dologra, ill. hogy azért szeressek tanulni, érdeklődő legyek.


(plusz azért az sem mindegy, az adott ember mennyire van nagyra a tudásával, mennyire értékeli azt - aki szerényebb, annak nyilván kevesebb elvárása lesz)

2016. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

" Vagy elég, ha lehet vele beszélgetni és azért nem egyszerű, mint a faék, meg nagyjából rendben van az alapvető dolgokkal? "


Így van, ennyi elég is. Buta semmiképp ne legyen, azt nem ellensúlyozza a külső sem.


Ha a nő intelligensebb az engem inkább taszít, szeretek én lenni a dominánsabb ilyen téren egy kapcsolatban.

2016. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!