Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék ebben az esetben?...

Mit tehetnék ebben az esetben? (Nagyon tetszik egy fiú, viszont ő eléggé zárkózott) (a többi lent)

Figyelt kérdés

2012-ben láttuk egymást először, már akkor eléggé megtetszett és szemezgettünk is, aztán idővel sikerült személyesen is megismerkednünk, közben nekem volt egy hosszú párkapcsolatom, ezért nem is nagyon beszéltünk. Nemrég lett vége és rájöttem, hogy a megismerkedésünk óta tetszett már ez a fiú, beszélgettünk néha, találkoztunk is véletlenül, ha úgy alakult (pld. szórakozóhelyen)

Szeretném, hogyha komolyabbra fordulnának a dolgok. Szeretném jobban megismerni, többet beszélgetni vele, viszont van egy nagy próblémám. Nagyon titokzatos, nehezen látok bele, néha abbahagy egy-egy chatelelést, nem ír vissza, megszakítja a gondolatsort, nem nagyon tudom mit gondol rólam/a világról, nem is ismerjük egymást még eléggé, úgyhogy ez idővel változhatna. Általában én szoktam keresni, ami elég zavaró, viszont nemrég elhívott magával szórakozni, ott nagyon kedves volt velem, így tényleg nem tudom hova tehetném a dolgot. Ő is megszeretne ismerni állítólag, de olyan megérzése van, hogy nem annyira jó ötlet, eléggé összezavaródott elmélet. Megértem, hisz tényleg nem volt sokszor alkalmunk elbeszélgetni, csak hogyha közeledni szeretnék feléje és ő nem nagyon viszonozza, felfogom adni.

Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mit gondoltok erről? Mik járhatnak a fejében? Megéri tovább keresnem? Mi lehet ebből a továbbiakban? :)


(Bocsi, hogyha hosszúra sikeredett)



2015. febr. 6. 19:49
 1/2 anonim válasza:

"...néha abbahagy egy-egy chatelelést, nem ír vissza, megszakítja a gondolatsort,.."


Mondjuk nem ártana személyesen találkozni.

2015. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj... nagyon nehezen lehet egyeztetni vele a megérzései és a programjai miatt.
2015. febr. 6. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!