Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen kétszínű ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kétszínű ez a srác? Vagy rosszul látom?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves, aranyos, tök jóban vagyunk, meg randiztunk is már párszor. És ő olyan fajta, hogy addig nem jön össze valakivel, amíg nem szerelmes, és mondta, hogy még alig tud rólam valamit, és szeretne mélyebben megismerni.


Ez eddig oké. De amikor mesélek neki valamit, vagy azt, hogy mit csináltam aznap, vagy magamról egy kicsit, akkor meg láthatóan nem érdekli az egész... Csak annyit bír rá mondani, hogy értem, meg aha, aztán újra elkezd beszélni magáról...


Akkor mi a fenének hazudja azt, hogy érdeklem őt, mikor nem így van? Én arra gondoltam, hogy nem beszélek vele többet, mert ehhez nincsen kedvem.


21L


2016. aug. 31. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

meg is lehet amúgy mondani neki...

'bocsi, nem szeretnék többet találkozni mert nem érzem úgy hogy figyelném rám amikor beszélgetünk. így nem fogjuk megismerni egymást, én meg nem szeretném húzni az időt'

2016. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy inkább csak te vagy nagyon unalmas?
2016. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ha unalmas lennék, már régen lekopott volna.
2016. aug. 31. 17:51
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 esélyes a dolog, lehet, hogy csak rosszul kezeli a helyzetet, de az is, hogy egy paraszt. Szerintem ez most tipikusan az a helyzet, ahol inkább mondd el, hogy ez zavar, és abból vonj le következtetést, ahogy reagál rá. Mert előfordulhat, hogy végül is félreértettél valamit.
2016. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!