Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajoknak jobban bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak jobban bejön egy olyan pasi, akit éppen Nővel látnak?

Figyelt kérdés
Csak azért,mert amúgy nem figyelnek fel rám a lányok de múltkor egy lány haverommal voltunk valahol és feltűnően bámul 2 lány kb 20 percen át.

2016. szept. 1. 00:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Biztos van olyan, akinek igen, mert az azt jelenti, hogy népszerű, "keresett" cikk, és vmit igen jól csinál, ha tudott magának nőt szerezni.


Mondjuk a magam részéről biztos jobban megnézek egy egyedülálló férfit, ha épp nincs senkim, mert nála biztos nagyobb esélyem van (bízom az emberekben, szeretem azt feltételezni, hogy az adott férfi, akit nővel látok, hűséges és tényleg szereti :D)...

2016. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
37%
Az én sztorim is hasonló a kilenceséhez. Nem sokszor mutatkozom női társaságban, nem nagyon van kivel, az a tipikus lúzer jófiú vagyok, akit az alfák simán elnyomnak. Egyszer fordult ez elő, kajáltunk, a pincér csaj meg épphogy nem vetkőztetett le a szemével. De szerintem felesleges a nők gondolkodásában logikát keresni...
2016. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!