Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért álmodom a szerelemről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

One of a Kind kérdése:

Azért álmodom a szerelemről, mert magányos vagyok?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem sokat gondolkodom párkapcsolatokon. Sőt, kicsit örültem is magamnak mindig is, hogy olyan remekül el tudom foglalni magam (rengeteg hobbim van). Sosem volt komoly párkapcsolatom.


A napokban rosszul érintett, hogy akivel neten ismerkedem kb. 3-4 hónapja, nem jött el meglátogatni augusztusban. Igaz, nem ígérte meg, csak azt mondta, "mindent megtesz majd". Szóba sem került.


Végül is, a kérdésre szerintem igen a válasz, de vajon ez csak akkor fog elmúlni, ha végre lesz valakim? Holott ezt erőltetni nem lehet... :/ az összes eddigi randim katasztrófa volt, és elhihetitek, 23 év alatt sokszor próbálkoztam.


23/N


2016. szept. 3. 12:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az elején lévő szóismétlésért. :D
2016. szept. 3. 12:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Én az éjszaka azt álmodtam, hogy itt a világvége, és az egyik ügyfelemnek paradicsomból és paprikából jósoltam. :) Pedig nem vagyok boszorkány. :D


Az álmoknak ritkán van ilyen direkt jelentésük. Bizonyára a tudatalattidban ott van a dolog, hiszen ahogy írtad, hiába foglalod el magad, csak próbálkoztál többször... De az álmok nem olyanok, mint a vírus, hogyha megszűnik az oka, akkor majd elmúlik.


23 évesen nem vagy lekésve semmiről. Nekem is ennyi idősen volt először komoly párkapcsolatom. Nem leszel ettől kevésbé értékes vagy jó nő - csak ne add fel, ne süllyedj bele az önsajnálatba. :)

2016. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) szerencsére az elfoglaltságaim nem engedik, hogy besavanyodjak, viszont az álmaim szeribtem akkor is emiatt vannak. Éjjelente 2-3x álmodom különböző férfiakról, akikkel összejövök, aztán persze elég rossz érzés, amikor felébredek és lám, nincs mellettem senki... azóta tartanak az álmok, hogy rájöttem, nem fog meglátogatni a férfi .
2016. szept. 3. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem sem volt még komoly kapcsolatom és múltkor azt álmodtam, hogy leültem a villamoson 1 szép lány mellé, de azzal a lendülettel sikerült is elzavarnom, mert valamiért kutyaszaros volt a papucsom és ezt érezték.


Nem kell komolyan venni az álmokat :D

2016. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért zavarnak ezek az álmok, mert felébredve nagyon egyedül érzem magam a kis egyszemélyes ágyamban. :(
2016. szept. 3. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:
És mivel sikerül mindig elszúrnod a valós randikat, hogy ennyire esélytelennek látod, hogy valaha férfi legyen melletted? :)
2016. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!