Leanyka000 kérdése:

2 pozitív teszt. Viszont sajnos a babát nem tudjuk vállalni! Holnap megyek dokihoz! Valaki kapott már magzat elhajtó injekciót? Ha igen akkor utána lévő tünet?

Figyelt kérdés
Injekció
2016. jan. 3. 22:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 Vilcsianyuja ***** válasza:
87%
Magyarországon nem engedélyezett semmi más, csak a műtét. Se injekció, se tabletta nem elérhető nálunk. Úgyhogy vagy mész külföldre, vagy mész a műtőbe. Nem akarok a lelkedbe gázolni, tudom, kemény az utolsó mondat, de inkább készülj fel előre lelkileg, mint hogy az orvosnál kelljen szembesülnöd a választási lehetőségeiddel...
2016. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
87%
Magyarországon nincs engedélyezve az injekció. A tünetei egyébként nagyjából megegyeznek a vetéléssel, erős görcsök és gyakran kell utána a műtéti befejezés is. Ha nem akarod a gyereket, Mo-n csak abortuszra tudsz menni.
2016. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem magzat elhajtó injekció nem létezik, de javítsatok ki. Abortusz előtt bizottság elé kell állni, akik engedélyt adnak az elhajtásra. Barátnőmnek tizen éve volt gyógyszeres abortusza, most nem tudom, hogy csinálják-e. Az olyan volt, hogy a kórházban kapott egy gyógyszert, ami megőlte a magzatot, és két nap múlva meg a másik gyógyszer beindította a vetélést. Egyébként meg fogod bánni. Ha nem is most, de 20 év múlva nagyon fogod sajnálni, soha nem fogod elfelejteni.
2016. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:

Igen! Már most sajnálom is!

De jelenleg nem tudjuk vállani,munkahely váltás,más város,Ausztria közelébe jöttünk!

Sikeresen találtam állást,párom is,és most sajnos ezt nem tudom feladni!

Házat vettünk,most jelenleg biztos családi alap kell és utána jöhetne!

Sajnos rossz az időzítés!

2016. jan. 3. 22:29
 5/69 anonim ***** válasza:
67%
#3 Bizottság? Mit ijesztgeted szerencsétlent? Az pedig közel sem biztos, hogy megbánja, de te nyilván jobban tudod ezt.
2016. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Sajnos a mai világban kell pár szaz ezer ahhoz,hogy mindent meg tudj a babának adni!

És sajnos nekünk ez még nincsen meg.. ezért kell így döntenem!

Aki elítél tegye meg..Ettől rosszabb nem lesz,sőt én tudom,hogyha megvan a biztos alap,hogy teljesen hiánytalanul ellássuk a picit akkor leszek igazán boldog anyuka!

2016. jan. 3. 22:35
 7/69 anonim ***** válasza:
15%
Ne öld meg. Minden élőlénynek joga van az élethez. Részegek voltatok vagy mi? Erőszak volt? Hogy fogant ha nem akartátok? Egy gyereknél jobb karriert nehéz elképzelni.
2016. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
50%
#7 Nem érzed magad ilyenkor szánalmasnak? Fogd be a szádat, azt javaslom.
2016. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
56%

#7 Egyébként remélem soha nem eszel húst, soha el nem taposol egy bogarat, hangyát, nem szakítasz le virágot.

Te pedig lehet nem tudsz elképzelni ennél jobb karriert, más meg igen.

2016. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
28%
Még az is jobb ha megszülöd és örökbe adod! Nagyon nagy lelkiismeret furdalásod lesz az abortusz után! Nem ártana ezt a dokival is megbeszélni.
2016. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!