Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Pasit szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Pasit szeretnék szívatni! +csináljam vele hogy szexelek vele (szedek fogitabit) utána egy kismama ismerősömet kérem csináljon egy pozitív terhességi tesztet és azzal megszívatni hogy teherbe estem és abortuszra kell hogy menjek! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Lényegébe az van hogy eleinte a sráccal remekül kijöttünk, találkoztunk, udvarolgatott, stb. ("az" nem volt) de elkezdett egy ideje eltünedezni,kifogásokaat keresni (pl. h nem ér rá, stb), Én kértem h legyen őszinte velem, de egy aljas dög.. most azon gondolkozok h rávegyem Őt arra h lefeküdjünk (abba csak benne lenne) és Én szedek gyógyszert, de a legkeményebb kicseszés lenne vele ha pozitív tesztet csináltatnék egy terhes ismerősömmel és eljátszom vele h abortuszra kell h menjek és fizesse ki a felét. Utána Én is eltűnök.. Szerintetek? Csajok, csinált már valamelyikőtök ilyet?

2012. júl. 12. 14:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
96%
Hová fajult ez a világ?? Legalább te legyél már különb, mint ő, és fogadd el, hogy nem kellesz neki!!
2012. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Amugy Én sem értem mi baja lett velem, pedig jól eldumálgattunk, meg csinos is vagyok (ezt Ő is megmondta)
2012. júl. 12. 14:08
 3/62 A kérdező kommentje:
mondjuk nálam szemet-szemért alapon működik minden.. elegem lett a nagyszáju palikból, meg azokból akik csak hülyítik a Nőket... És csodálkoznak h mi is milyenek vagyunk velük........
2012. júl. 12. 14:10
 4/62 anonim ***** válasza:
22%
Csináld meg.
2012. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 ASOT ***** válasza:

ha ezt megcsinálod akkor lehet h örökre eltűnik!

Ezt felejtsd el!

2012. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem kellesz neki, akkor nem, lehet nem akar megbántani azzal, hogy őszinte lenne veled, de akkor sem ez a megoldás, keress mást.
2012. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
ASOT: Már nagyon hülyén viselkedik.. ha örökre 'eltünik' váljon egészségére
2012. júl. 12. 14:12
 8/62 anonim ***** válasza:
89%
Egy hülye 100at csinál...azért mert ő bunnkó volt veled, most te is bunkó leszel? Gratulálok! Értelmes vagy nagyon...
2012. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég beteg dolog lenne. 21/L
2012. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező,te biztos jól viselkedtél vele?Biztosan nem tettél olyasmi ami nem tetszett neki?

Biztos makulátlan vagy?


Őszinte legyél,hidd el eddig minden csajt én hajítottam el,mert hülyén viselkedtek,azt hitték mindent megtehetnek következmények nélkül,hogy aranyból van a punájuk. :O

Aztán rájöttek,hogy nálam ez nem megy.

2012. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!