Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon jól néz ki a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jól néz ki a barátnőm, de meguntam, szeretnék másokkal is ismerkedmi, Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A barátnőinek bejövök csak nem akarokVelük kezdeni érthető okok miatt.
2016. szept. 4. 22:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
És az ilyeneknek van barátnőjük, akik ilyen lazán lemondanának a kapcsolatról. Én meg a nyakamat is kitekerhetném, akkor sem kellenék senkinek. Szóval becsüld meg...
2016. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4%
Nyugodtan tarts egyszerre több barátnőd, ne hagyd, hogy egy valaki kisajátítson magának. Aki őszintén szeret, az megoszt másokkal.
2016. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán a társkeresési probléma...
2016. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ne izgulatok semmiről sem maradtatok le,rá lehet unni egy jó csajra is,egy idő múlva már nem is vonzó.
2016. szept. 4. 22:23
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Először is, azonnal szakíts vele! Szabadítsd meg magadtól, hogy találjon valakit, aki őszintén szereti őt. Azonnal! Aztán kezdj bele Casanova életébe, míg össze nem szedsz valami kankót, trippert, szifiliszt! Sok sikert!
2016. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
De azért túl jó ahhoz, hogy ott hagyd. :)
2016. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem. Már elkezdődött az iskola, de még mindig szar kamukérdésekkel van tele a gyakori. Nem adtak fel elég házit, vagy mi a tosz van?
2016. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem csak elegem van abból, hogy mindig mindent együtt szeretne csinálni, már jó lenne egyedül is lenni.
2016. szept. 4. 22:40
 9/23 anonim ***** válasza:
És elmondtad neki is?
2016. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Dobozold be, küld vissza és küldenek másikat helyette.
2016. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!