Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sose volt még barátnőm, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose volt még barátnőm, de nagyon szeretnék már kapcsolatot. Viszont, kezdődik az egyetem jövő héten. Szerintetek lehet így kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Vagy inkább felejtsem el az egészet míg nincs meg a diploma?

Azért is fogalmazódott meg ez a kérdés bennem, mert a lányok nagyon eltudják terelni a figyelmem, bár csak neten ismerkedtem de nagyon eltudták terelni. :D


Van még 1 jövőbe tekintő kérdésem is.

Lányok, olyan sráccal összejönnétek, akinek 24 évesen még nem volt kapcsolata és még nem is csókolózott még, meg semmi sem?



2016. szept. 5. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyetemi évek alatt sztem jobb esélyeid vannak, ott az egyetemen van egy csomó veled egykorú, és a szak/karból adódóan hasonló érdeklődésű lány. Kikerülsz az egyetemről, munkahelyen lehet hogy csak középkorú, gyereket egyedül nevelő nőkkel futsz össze, nálam legalábbis így történt, az egyetemi éveimben sajnos túl zárkózott voltam sz ismerkedéshez, mire normálisan rendbe raktam magamat lediplomáztam és azóta alig találkozok olyan korombéli lánnyal, akinél szívesen próbálkoznék, és nincs párja sem.
2016. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Háát, csomó nincsen, 350-ből 20 lány ha volt.. :D

Milyen munkakörben dolgozol, hogy nincsenek ott olyan lányok?

2016. szept. 5. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!