Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sokkal vonzóbb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sokkal vonzóbb egy szingli nőnek a párkapcsolatban lévő vagy házas férfi?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kutatást, hogy a szingli nők nem a szingli férfiakra, hanem azokra mennek rá, akiknek már van párjuk, feleségük, akár már családjuk is gyerekekkel.

De miért sokkal vonzóbbak ezek a férfiak a nőknek?


2016. szept. 9. 13:23
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
57%

Magabiztosabbak a nős férfiak. Nem kell küzdeniük a kiválasztott kegyeiért. Biztonságot sugároznak, mert megkapják otthonról. Másfelől elég sok a ribi, aki a már csak azért is megszerzem, ha foglalt-elvet vallja.


Apám egyik mondása: "A vadász is az otthon biztos melegéből indul el, zsákmányát elejteni."

2016. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Miért sokkal vonzóbb egy szingli férfinak a párkapcsolatban/házasságban élő nő?
2016. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Engem meg kifejezetten taszítottak a foglalt férfiak. Az éppen foglalt wc - re sem ülök rá, nem? Hogy így gyerekesen szívesebben fogadnék egy már szintén gyerekes, de SZABAD embert, az más kérdés. Szerintem ez csak tartás kérdése. Ribi szokás, de azért valljuk be, őket általában csak dugni tartják, mert buták és elhisznek minden szart.
2016. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Egyáltalán nem vonzóbb maga a foglaltság ténye - elenyésző számú az a nőtípus akit tényleg a kihívás vagy rosszindulat vezérel - maga a férfi vonzó.
2016. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Azáltal vonzóbb, hogy mivel más nők is választották, ezért rossz férfi nem lehet, vagy valamit biztos tudhat, ha van nője. Meg ösztönösen is benne van ez a nőkben, hogy egy ilyen férfi magasabb túlélési és szaporodási képességekkel rendelkezik.
2016. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 fru_ ***** válasza:

Hol az a kutatás?

Ha csak szexpartnert keres, akkor tök érthető

2016. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ők eleve közvetlenebben viselkednek, magabiztosabbak a nőkkel, mert nincs tétje a dolognak. Sok foglalt pasi flörtöl a párja mellett, ebbe pedig valaki többet lát bele. Illetve valóban létezik a "csordaszellem" - hogy biztos olyan értékeket képviselhet a hapsi, hogy érdemes vele kezdeni, felértékelődik bizonyos nők szemében. De ezek inkább feltételezések, mert ha valaki a barátnőt vagy feleségeket kérdeznék meg a férfiról, lehet, hogy nem egyezne az ő fejükben elképzelt fickóról. Másokról jobbat feltételez az ember mert nem látja a negatívumait csak a publikus arcát az illetőnek. Az utolsó igaz a férfiakra is.
2016. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

általában nem kezd senki nős férfivel, vagy férjes nővel. nyilván vannak akik igen, de azt azért ne találjuk ki, hogy ez lenne a jellemző...

azért vonzóak a nős férfiak, mert pont azt sugározzák magukból, amit a nők keresnek. egy nős férfi biztonságot jelent, ami a nőknek kb a legfontosabb (ezért érdekli őket ugye az anyagi biztonság is jobban, mint a férfiakat, ebből kifolyólag pl foglalkozás stb) a gyerek miatt, megbízhatóság, támasz, segítség a bajban. ez a vonzó bennük. ilyennel akarnak házasságot kötni ők is, ilyen férfinek akarnak gyereket szülni.

ettől függetlenül nem sokan szeretnek el egy nős férfit.

2016. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 30éves házas férfi vagyok de nem szalatgálnak utánnam a szingli nök.
2016. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MolotovPunk ***** válasza:

Egyébként ez tényleg valamennyire (részben) igaz,hogy sok szingli nőnek olyan pasi tetszik,akinek van párja,vagy felesége.

Persze azért az hülyeség,hogy minden nő ilyen lenne alapból,viszont akad jó néhány csaj,akinek az jön be,hogy nős férfival flörtöljön,kikezdjen és akár szeretkezzen.

(Munkahelyemen is hallottam több ilyen esetről és baráti társaságomban is volt egy ilyen nő.)

2016. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!