Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó csajok miért nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó csajok miért nincsenek társkeresőn?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen csak rondák és átlagosak vannak. A max ami a magyar társkeresőkön fent van nőből az 10/6-7.

Aki tényleg jó nő, az mind kamu profil, a hülye trollok vadásszák a lájkokat kamu profiloknak..


2016. szept. 9. 17:46
1 2
 11/13 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Én egy 115 kilós csupaizom figura vagyok,32 év intenzív testépítéssel a hátam mögött,a megjelenésemre igen kényes vagyok,pl.rövidgatya csak kb.tíz éves koromig volt rajtam,AZÓTA SOHA mégbitthon se,nemhogy még az utcán,és mindig igyekszek elegánsan öltözni...Kezdetnek ennyi elég?
2016. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mert nincsenek ra szorulva azert. de erdekes hogy azt tapasztalom amit titulus ír akar hol jarok nem latok jo csinos noket vagy 10 deka nincs benne sovany vagy 1 kover diszno...
2016. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Te sz.rakodnál a társkereső oldalakkal, ha minden nap, megállás nélkül nyomulnának rád a nők, független attól, hogy foglalt vagy-e, vagy sem? Nyilván nem. A nők egészen más világban élnek, mint mi, a legritkább esetben fordul elő, hogy valóban egy ilyen oldalra szorulnának.
2016. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!