Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért vannak ennyire túlértékelve a nők?

Figyelt kérdés

Pedig szerintem csúnyábbak mint a nyugati nők, bocs de ez már nem csak az év véleményem, hanem iszonyú sok pasi véleménye, hogy nem érti mire vannak nagyra a magyar nők, mikor itt Európában a legrondábbak között vannak.


De ami a kérdés lényege, hogy miért vannak ebben az országban brutálisan túlértékelve a nők? Minden nőnek rengeteg talpnyalója van és egész egyszerűen mindenki úgy van vele, ha valaki hölgy akkor már fúú, akkor ő már valami eszméletlenül értékes valaki, még ha valójában egy ostoba, erkölcstelen, nagy nulla is az élet más területein, csak az a lényeg, hogy nagybetűs HÖLGY. Közben egy férfinak itt minden apró elismerésért keményen meg kell dolgoznia. Sokszor még kemény munka árán sem kapja meg.


Nem értem, Nyugat-Európában nem ezt láttam, ott nem volt ez a nők seggnyalása, teljesen máshogy álltak a dologhoz. Meg ott a nők sem csináltak a szexből sem olyan nagy ügyet, ha megvan az alap szimpátia, minden kocsmában, szórakozóhelyen a férfi WC-ben van óvszer automata. Nem úgy mint itt a magyar nők, hogy fél évet kell udvarolni egy tetves dugásért. Ez is nevetséges például.

De ez csak egy példa volt, alapvetőn nem a szex felől akarom megközelíteni a dolgot, mert abban mindenhol nagy előnyük van a nőknek, ez érthető, hanem úgy általánosságban, miért vannak ebben a társadalomban eszméletlenül túlértékelve?


2016. szept. 9. 19:25
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
94%

Én azzal egyet tudok érteni, hogy a nők többsége nem tud nőiesen, ízlésesen felöltözni.

Amúgy rajtam a héten többször is volt harisnya + magassarkú, és nagyon sokszor hordok harisnyát + szoknyát, amíg nincs túl meleg vagy túl hideg hozzá, és amikor hideg van, akkor is feszes, nőies nadrágot hordok + magassarkú (nem tűsarkú) csizmát, de ettől függetlenül Tituszka egy futóbolond. :) Csak azért írtam le, hogy látszódjon, hogy nem azért írom, mert zavarba hozott volna a megjegyzése, vagy esetleg szégyellném magam, ha nekem szegezné ezt a kérdést.

Ne törődjetek ezzel a pojácával!

2016. szept. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
95%

Azok akiknek elvárás, beszélgessenek el egy ortopédussal, hogy mennyire egészséges napi szinten hordani a magassarkút. Egy visszeres, gerincferdüléses nő kerülni fogja nagyon helyesen. Tyúkszemet, bülyköt és deformitást okoz. A harisnya lycra anyagból készül, nem éppen bőrbarát anyag, ami egyébként az érzékenyebbeknek viszketést okoz.


Ezeket csak azért írom, mert egy férfi sosem tapasztalta, és elhiszem, hogy gusztusos látvány de hordani nem éppen egy csúcsélmény kategória.

Arról nem beszélve, hogy az utcákon sem többnyire Alain Delonok járkálnak szmokingban, hanem átlagos faszik laza poló & farmer combóban.

2016. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

Itt van Alain Delon szmokingban :


[link]


vagy egy másik kép róla:


[link]

2016. szept. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
0%
mivel szebbek Mo-n a nők, mint pl a szláv országokban, vagy a latin országokban?
2016. szept. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
51%

Szeretjük hangoztatni hogy a magyar lányok a legszebbek de ez azért nem ennyire van így:)


Mindenhol vannak szép lányok.

Csak nyugatabbra az emberek nyitottabbak, kedvesebbek keleten meg mogorvák meg és beképzeltek.

Nem mindenkire igaz persze hogy beképzelt... Én is ismerek lányt/lányokat akik szépek és mégis aranyosak.

2016. szept. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
91%
Jaja igen a szlav lanyok meg a latin lanyok is szepek de a magyarok is:Des igen a magyar lanyok benne vannak a legszebbek kozott.magyar vagy akkor meg miert beszelsz ilyen utalattal a magyar nokrol?es mar kicsit unalmas h a magyar nok bekepzeltek a pasik is azok ne altalanositsunk.
2016. szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
Magyar nőként elismerem,hogy a latin lányok valamivel szebbek nálunk. De a szlávok nem! Csak szimplán szőke hajuak kek szemmel.
2016. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
4%

"mivel szebbek Mo-n a nők, mint pl a szláv országokban, vagy a latin országokban?"


Csakis interneten összes magyar nők: ""világ legszebb,leggyönyörübb,legtökéletes,legjobb,maga a megtestesült jóság"

Valóságban magyar nők többsége úgy néz ki mint ""nagyon ronda,kövér,igénytelen"" külföldi nők. :-)

2016. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
48# Ugye te 2 méteres,kigyúrt fószer vagy 20 cm-es farokkal? Ha nem akkor lapíts és ne ócsárolj!
2016. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
91%

Engem mindig az egyéni sorsom és boldogságom foglalkoztatott, szóval ilyenformán teszek rá, hogy hányadikok a "magyar nők" a szépségi listán, még ha azt írnátok, hogy a legrondábbak az sem érdekelne túlságosan, és gondolom más nők is így vannak ezzel.


Mit profitál amúgy egy csúnya nő abból, hogy elvileg" mi előkelő helyen állunk a listán" - szerintem nem sokat, az ő egyéni lehetőségein nem változtat.


Amúgy is csak arról van szó, hogy néhány unatkozó pasas erőlködik ezekkel a végtelenül kisstílű posztokkal. Szinte heti rendszerességgel van belógatva egy hasonló jellegű "kutyacsont" a gyakorin.

2016. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!