Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért vannak ennyire túlértékelve a nők?

Figyelt kérdés

Pedig szerintem csúnyábbak mint a nyugati nők, bocs de ez már nem csak az év véleményem, hanem iszonyú sok pasi véleménye, hogy nem érti mire vannak nagyra a magyar nők, mikor itt Európában a legrondábbak között vannak.


De ami a kérdés lényege, hogy miért vannak ebben az országban brutálisan túlértékelve a nők? Minden nőnek rengeteg talpnyalója van és egész egyszerűen mindenki úgy van vele, ha valaki hölgy akkor már fúú, akkor ő már valami eszméletlenül értékes valaki, még ha valójában egy ostoba, erkölcstelen, nagy nulla is az élet más területein, csak az a lényeg, hogy nagybetűs HÖLGY. Közben egy férfinak itt minden apró elismerésért keményen meg kell dolgoznia. Sokszor még kemény munka árán sem kapja meg.


Nem értem, Nyugat-Európában nem ezt láttam, ott nem volt ez a nők seggnyalása, teljesen máshogy álltak a dologhoz. Meg ott a nők sem csináltak a szexből sem olyan nagy ügyet, ha megvan az alap szimpátia, minden kocsmában, szórakozóhelyen a férfi WC-ben van óvszer automata. Nem úgy mint itt a magyar nők, hogy fél évet kell udvarolni egy tetves dugásért. Ez is nevetséges például.

De ez csak egy példa volt, alapvetőn nem a szex felől akarom megközelíteni a dolgot, mert abban mindenhol nagy előnyük van a nőknek, ez érthető, hanem úgy általánosságban, miért vannak ebben a társadalomban eszméletlenül túlértékelve?


2016. szept. 9. 19:25
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
78%
Az igen akkor tesokam inkabb terj at a masik nem csodalasara ha mar a noket nem tiszteled:)mert tudod valoszinu h a ferfiak egymassal jobban kifognak jonni es nem fognak azon versenyezni h ki a jobb,kinek van nagyobb farka:Des mi nok pedig belevetjuk magunkat a kulfoldi uriemberek tengerebe amit megerdemlunk:*te pedig csak ocsarold azokat a noket es koztuk edesanyadat aki a vilagra hozott nagy fajdalommal de ezt nem tudhatod hisz nem elsz at ilyen dolgokat:)dehat persze "csunya" bekepzelt magyar nok:Dvicc vagy
2016. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
76%
kérdező, te a f aszt szereted, ugye?
2016. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
0%
M.E.G.K.É.R.D.E.Z.E.M. hogy mivel szebbek, NEEEM NEM HOGY CSÚNYÁBBAK csak hogy mivel szebbek és 10en minuszolják.. a bedes qrvaanyátokat agyhalott nyomorékok
2016. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy agyhalott:*
2016. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
0%
igen, miért is?
2016. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%
Mert en azt mondtam:)
2016. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%
Voltál egy hetet nyaralni, és most tudod, milyen nyugaton? Édes.
2016. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Lehet hogy vennem kellene egy magassarkút mielőtt meghalok :)
2016. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
62%

Ez nagyon összetett jelenség.


Részben,

genetikális (az un. magyarokban jelentős az ázsiai vér),


szocializációs (a magyarországi emberek nagyon le vannak agyban maradva a nyugatiakhoz képest; itt Szabolcs megyében izoláltabb helyeken akár 19. századi felfogás is lehet ami a férfi-nő, lány-fiú neveltetést illeti - például: ha szép vagy jó parti lehetsz házasságra, mind1 ha semmit sem tudsz - {BORZALOM és SZÁNALMAS is egyben} ),


társadalmi (nyugat-Európában már kiforrottabb az emancipáció),


demográfiai (fiatalabb korban férfitöbblet van, ezért felülértékeltebbek a nők attól, amennyi még nem "borítaná meg" egy átlag (magyar) nő énképét, és felülértékeli magát ahhoz képest "amennyit ér" és amennyit tud),


a magyarok lányaik nevelése (nagyon sok családnál megfigyeltem már itt sötét-Szabolcsban, hogy már a lány gyerek nevelése is elhibázott, túl vannak dicsérve ha kell ha nem, szintén kóros önképhez vezet)


iskolázottság (ezt nem kell magyarázni, talán annyit, hogy a legiskolázatlanabbaknál és legiskolázottabbaknál már nem olyan súlyos a helyzet, mivel az adott társadalmi státuszukkal járó helyzet tompít a szélsőséges önképen),


rossz és primitív beidegződések a férfiak részéről (nem magukat adják a magyar férfiak, hízelegnek, bohóckodnak aztán ha meg van a nő, teherbe ejti onnantól kezdve neutrálissá válik neki a nő mert már "meg van", - a nőnek ez érthetően óriási csalódás, és örülhet annak is ha a kan nem csalja fűvel-fával, hanem csak simán "lecsinálja"; persze így azok a férfiak akik valóban magukat adják szintén ki van tolva, mert nem "kell" az átlag magyar nőnek "mert ő több annál, hogy egy 'unalmas' senkihez lealacsonyodjon...),


iskola rendszer (szakiskolákban biztosan megfigyelhető az a jelenség, hogy mindent a fiúkkal csináltatnak meg a pedagógusok legyenek férfi vagy női tanárok, azt is amit a lányok is megcsinálhatnának, abban az esetben is ha van az osztályban 20 lány és 2 fiú [ostoba magyar oktatási rendszer] ),


Biztos van még szempont amit kihagytam, de azt hiszem ezek a legfontosabbak.


Remélem segítettem.


A dugásról meg a kérdezőnek annyit, hogy az viszont nem baj, ha van egy nőnek tartása, sőt KELL IS LEGYEN, és ne adja magát oda minden jöttmentnek.

Itt kevesebb is a HIV pozitív.


Üdvözlettel: egy baloldali keresztény konzervatív-liberális (ezt csak azért írtam le, hogy nagyrészt nem vagyok előítéletes - próbálok nem az lenni és nem összemosni dolgokat -, de tisztelem ha egy nőnek van tartása - és próbálom ezt érzékeltetni személyesen is -).

2019. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!