Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért vannak ennyire túlértékelve a nők?

Figyelt kérdés

Pedig szerintem csúnyábbak mint a nyugati nők, bocs de ez már nem csak az év véleményem, hanem iszonyú sok pasi véleménye, hogy nem érti mire vannak nagyra a magyar nők, mikor itt Európában a legrondábbak között vannak.


De ami a kérdés lényege, hogy miért vannak ebben az országban brutálisan túlértékelve a nők? Minden nőnek rengeteg talpnyalója van és egész egyszerűen mindenki úgy van vele, ha valaki hölgy akkor már fúú, akkor ő már valami eszméletlenül értékes valaki, még ha valójában egy ostoba, erkölcstelen, nagy nulla is az élet más területein, csak az a lényeg, hogy nagybetűs HÖLGY. Közben egy férfinak itt minden apró elismerésért keményen meg kell dolgoznia. Sokszor még kemény munka árán sem kapja meg.


Nem értem, Nyugat-Európában nem ezt láttam, ott nem volt ez a nők seggnyalása, teljesen máshogy álltak a dologhoz. Meg ott a nők sem csináltak a szexből sem olyan nagy ügyet, ha megvan az alap szimpátia, minden kocsmában, szórakozóhelyen a férfi WC-ben van óvszer automata. Nem úgy mint itt a magyar nők, hogy fél évet kell udvarolni egy tetves dugásért. Ez is nevetséges például.

De ez csak egy példa volt, alapvetőn nem a szex felől akarom megközelíteni a dolgot, mert abban mindenhol nagy előnyük van a nőknek, ez érthető, hanem úgy általánosságban, miért vannak ebben a társadalomban eszméletlenül túlértékelve?


2016. szept. 9. 19:25
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként a magyar lányoknak sem kell fél évet udvarolni. Ha jóképű, magas és izmos vagy, akkor már meg se kell szólalnod, kis túlzással rögtön tolják is le a bugyit.
2016. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
94%

Hogy rondák vagyunk? Nem hiszem...szimplán csak ugyanolyan nők, mint amilyenek bárhol máshol, láttam már ronda nőt itthon is, külföldön is, de gyönyörűt is. Túlértékelve? A körülöttem lévő nők zöme 2-3-4 vagy több gyermeket nevel, dolgozik, háztartást vezet, és egytől egyig olyan pasit fogtak ki, aki hazamegy, ledobja a szaros melós cuccot a lakás különböző pontjaiba, dzsuvásan kajál, ledöglik az ágyba a tv elé a jól megérdemelt söröcskével, oszt ennyi volt a család. Se egy hogy vagy, se egy puszi, se egy ölelés, se gyengédség... A mai férfiak zöme egy párkapcsolatba beleun, már nem törődik semmivel. Jah, és én keresek többet, a dupláját, szóval nálunk még a családfenntartó is én vagyok.

Hogy utálom e? Igen... Sokszor sajnálom, hogy nem lettem az a fajta, akit wcben dugnak, aki csak egy alkalomra kell...de én normális vagyok. Nem sajnáltatom magam. De nincs igazad.

2016. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
8%
ha helyes izmos magas a pasi 10 perc se kell és dugványoznak is ma csak az átlag pasinak kell meg szakadnia
2016. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
23%
Azt én is észrevettem külföldi tartózkodásom során, hogy ott sokkal barátkozósabbak, nyitottabbak a nők. Lazábbak, ha így tetszik. Hogy ennek mi oka van, nem tudom, de az biztos, hogy itthon nagyon sok 3,14na piedesztálra van emelve pusztán azért, mert XX kromoszómájúak.
2016. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyáltalán nincsenek túlértékelve, én is úgy látom, hogy a magyar nők valamiért sokkal szebbek.
2016. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
80%
Vajon miert van az,hogy a magyar pasik allandoan panaszkodnak a magyar lanyokra de a magyar lanyoktol szinte sose olvasni hasonlo ocsarlo kerdest??! Szerintem tartsatok alapos onvizsgalatot!
2016. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
3%
#20 Vajon miért van az, hogy a spenótra annyian fujjolnak, a rántott húst meg mindenki szívesen eszi?
2016. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
8%

Igazából relatív a szépség, nemzetiségi szinten is, de az biztos hogy nagyon el vannak a magyar nők szállva maguktól. Kérdező jól leírta a dolgokat, nagyon fel van borulva az egyensúly a nemek között ilyen téren.

Na meg az is, hogy a normális pasikat behülyítik fél évekig, mert "bizalom" közben egy macsóval meg elsőre lefekszenek, mert elragadták az érzelmei...

2016. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
22%

Még #7 es hez muszáj hozzászólnom, ez baromság, hogy a nők kevesebbet keresnek (sőt akár azt is mondhatnák, hogy nők a testükkel is tudnak pénzt keresni, de nem mondom.. )


" de ha a férfiakat nézem, elborzadok!20 felett már mikroszkóppal kell keresni olyat, akiről elmondható, hogy nem csak egy fokkal szebb az ördögnél, sajnos..."


Ez meg sokat elárul, egy felmérés szerint, a pasik nagy részét a társkeresőkön átlag alattinak tartjátok. Vagyis a 80% alapból diszkvalifikálva van, a maradék 20%-al pedig megdolgoztatjátok magatokat, és jön a siránkozás, hogy nincs normális pasi, mindenkinek csak arra kellek.

2016. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok sem bűn ronda, és nem is értékel túl senki. Ha mégis, akkor kerülöm az olyan embert, mert a képességeimmel, tudásommal szeretnék érvényesülni a világban, nem a puncimmal és a külsőmmel.


Részeg Tengerész és a hozzá hasonlók pedig nem átlagos pasik, hanem átlag alatti taplók.

2016. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!