Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek azt magatokon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek azt magatokon, hogy azért nincs sokszor senkitek, mert irreális, ahogy gondolkodtok?

Figyelt kérdés

Pl. a dogmatikus gondolkodásra is értem. Legyen ilyen küllemű, legyen diplomás, legyen ilyen-olyan. Magyarul egy ideált helyeznek maguk elé sokan, de mint tudjuk, az ideál az csak egy gondolat, nem egy hús-vér ember.

Egyszóval: kizárják sokan a lehetőségeket az által, hogy materialista módon fogják fel az életet és az emberi kapcsolatokat is háttérbe szorítva a lelkiséget.


Életkort és nemi besorolást is írjatok!


2016. szept. 10. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem ez a legnagyobb probléma.
2016. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dreamer88 ***** válasza:
98%

Azert ennek is tobb arnyalata van.

Kulonbseget kell tenni a felszinesseg es a normalis elvarasok kozott.


Az szerintem egeszseges elvaras, hogy nem akarok osszejonni olyan emberrel akirol tudom hogy nem illenenk ossze szemelyiseg teren.


En peldaul introveltaltkent nem tudnek tartos kapcsolatot elkepzelni egy olyan extrovertalt novel aki mindig a tarsasag kozepen akar lenni es szinte sosincs szabad hetvegeje.


Az viszont felszinesseg, ha anyagi dolgokhoz ragaszkodnek.

Kering is itt valahol egy kerdes, ahol a holgy csak es kizarolag diplomas embereket keres.

Na o tenyleg beszukiti sajat maganak a lehetosegeket.

2016. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Némi tapasztalattal a hátam mögött tudom, mi az, ami illik hozzám, amivel boldogan együtt tudunk működni, és mi az, amivel nem. Teljesen felesleges lenne olyanokkal próbálkozni, amiről tudom, hogy nem működne, csak mindkettőnk idejét pazarolnánk. Minél jobban meghatározzuk, mi az, amit keresünk, annál jobb, mert annál céltudatosabbak lehetünk. Ám ez a meghatározás csak a legritkább esetben pontszerű, általában egy-egy tartományt foglal magban. s az egészet súlyozni kell azzal, hogy jól ítéljük-e meg, mit is akarunk, mit tudunk.


Egy értelmes ember azért nagyjából jól be tudja lőni, mit keres, és ez így van jól.

2016. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 hát manapság azért már fűnek-fának van diplomája. Felmész egy társkeresőre, és mindenki főiskolát / egyetemet végzett, és alkalmazottként dolgozik. Ma már a diploma az új szakközép, és a PHD az új diploma.
2016. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!