Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem vagyok annyira introvertált, de akárhova mozdulok ki itthonról, mindenhol csak masszív kantömeg fogad?

Figyelt kérdés

A kocsmákat már hanyagolom is, mert ott aztán 10 kolbászra jut egy-két nő, de a szarabb kocsmákban meg egy se. Szórakozóhelyeken is 4-5x annyi a kan. Egyéb rendezvényeken szintén. Egyszerűen akár hova is megyek, ismerkedés reményének céljából, a csajok azok ilyen luxustermékek. Mindenhol alig van belőlük, én annak a kevésnek is ami van, körülállja 5 kiéhezett férfi és csapják neki a szelet, hívják meg méregdrága koktélokra, a slusszkulcsukkal vagánykodnak, küzdenek a kegyeiért, szánalmas módon. Tehát egy ilyen csajt már nem is érdemes megközelíteni, mert akkor csak beállnék a kiéhezett kanok hosszú sorába.


Az internetes társkeresőkön szintén 5 vagy akár 10-szer annyi pasi van. Akkor mégis, hol a tökömbe lehet ismerkedni?


2016. szept. 11. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekel, bár én bulikban még nem ismerkedtem, de nem fest túl jó képet a leírásod, hogy jobbak lennének az esélyek a netnél...

Esetleg még közterületen lehetne, de szerintem az még ennél a kettőnél is nehezebb, meg ugye egyszerűen társadalmilag sem egy elfogatott hely közterületen ismerkedni, vagy a csajok rögtön zaklatónak néznék csak az embert szerintem.

2016. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Talán átlagos fiúként nem a 10/10-es bomba csajok után kéne vágyakoznod.
2016. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

"luxustermékek"

Na ezért nem járok bulizni lányként, mert tapogatnak, zaklatnak, hozzámdörgölőznek ismeretlen férfiak. Nem tudom, hogy ha egy lány elmegy szórakozni, miért hiszik, hogy feltétlenül dugópajtit keres. Ráadásul ijesztő, amit egyes férfiak művelnek. A legutolsó alkalommal szó szerint féltem. Azóta nem járok ilyen helyekre.

21/L

2016. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Lehet hobbit keresni, különféle órákra járni.


De amúgy szerintem elég gázos ahogy az egész társkeresésről és a nőkról gondolkodsz: kan meg luxustermékek. Elég taszító...

2016. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2


Ezek nem 10/10-es bomba csajok, hanem full átlagosak, adott esetben még akár csúnya kövérek is.

2016. szept. 11. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:
menj ki a mezőre vagy az erdő közepére esetleg egy lakatlan szigetre.. ott nem lesz senki.
2016. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Röviden összefoglalva, ha nem vagy egy különleges férfi (rendkívül jóképű, izmos és/vagy nagyon gazdag), minden olyan helyen, ahol rövid idő alatt kell lenyűgözni a hölgyeket, számtalan más férfi mellett, gyakorlatilag esélytelen vagy. Így ki van lőve minden társasági esemény, társkereső oldal, de ugyanígy minden leszólítós kezdeményezés közterületen, ami szintén csak a legjobban kinéző férfiaktól tűrik meg a nők.


Az átlagos adottságú férfi egyetlen esélye, ha épp szerencséje van, a környezetében egy hölgy felszabadul és pont időben ott van. Egyébként sohasem lesz társad, mert a hagyományos ismerkedős helyeken a nők mindig a rámenős, jóképű férfiakat választják, az őket ostromló rengeteg férfi közül.


Nem véletlenül unta meg számtalan férfi ezt a teljesen egyoldalú és torz társkeresési helyzetet és teljesen felhagyott a párkereséssel.


Arról már nem is beszélve, hogy lehet egy egyenlő párkapcsolatot kialakítani, ha az egyik félnek végtelen választási lehetőség hever a lába előtt non-stop, pusztán a létezése okából, a másik félnek meg hónapokat, sőt éveket kell küzdenie, hogy egyáltalában egy randiig eljusson.

2016. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

14:32-nek van igaza. Férfitöbblet van, és még az átlag alatti nőkre is jut 3-4 pasas, a jó nőkre meg kábé 8-10 is egyszerre. Elég nekik rábökni az egyikre és választani. Az átlagos, tucat férfiakon meg átlépnek, levegőnek nézik.

Nemcsoda hogy én is hagytam az egészet a 3,14csába inkább, és azt csinálom ami nekem jó, nem fogok én egyetlen szekér után se futni, meg féltucat másikkal versengeni, nem ér annyit az egész.

2016. szept. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!