Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen nagy elvárásai az átlag alatti férfiaknak is?

Figyelt kérdés
Teljesen elhanyagolt kövér csúnya alacsony férfiaknak is egekben vannak az elvárásai. Legyen csinos nagymellű. Háztartást tudjon vezetni tudjon főzni stb. Saját lakás kocsi egzisztencia alap elvárás...
2016. szept. 11. 15:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

Azoknak az ég világon semmi elvárása nincs, csak annyi, hogy nő legyen, ne férfi a társa. Már aki heteroszexuális.


Mondom ezt úgy, hogy én viszonylag jó pasi vagyok, ilyen 10/7-8, de a környezetemben ezt látom, hogy a nálam előnytelenebb külsejű pasiknak 0 elvárásuk van.

2016. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
2016. szept. 11. 15:12
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Bocsáss meg kérdező, de amit írtál az még nekem nőként is sértő.

Mindenkinek lehetnek elvárásai és ez az átlag alatti dolog meg egy baromság. A barátnőm férje például nekem borzalmasan ronda. Nagyon jó ember, de elképesztően csúnyának látom, a barátnőm szerint pedig félisten. Na? Ilyenkor mi van?


Plusz nem tudom neked hogy esne, ha egy szerinted átlagos, vagy afeletti férfi csak azért jönne veled össze, mert leadta az elvárásait. Mert valahogy engem így nem érdekelne a dolog.

2016. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

#2


Ez egy troll kérdés, én most a valódi életben, valódi emberekről, valódi tapasztalataimat írtam le. Teljesen lényegtelen milyen kérdést írnak az itteni kockák ki.

2016. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem vitatom, hogy akad ilyen férfi is, de ez a semmit-sem-nyújtok-de-nekem-akkor-is-a-legjobb-kell-mert-nekem-ez-jár hozzáállás sokkal, de sokkal jellemzőbb a nőkre, annyira, hogy nyugodtam beszélhetünk általános jelenségről.
2016. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
mai 10. provokatív kamu teljesítve
2016. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

lehet azert mert sokat nezik az emberek a tv-t, ott meg egy torok, latin amerikai stb kvazimodonak is bomba noje van, es elkepzelik hogy nekik is az jar.


persze az elet kicsit mas mint a film.


en pl. atlagosnak nezzem magam.


es olyan csajt is keresek. nem lesz jo a kapcsi ha az egyik fel nagyon kivalik es jobb mint a masik.


tisztaban vagyok abban is, ha (ahogy te mondod)csinos nagymellu csajt akarok, nekem is kell csinalnom valamit hogy ne legyek tobbe atlagos.


az egzisztencia, nalam nem gond, az utolso, volt parom pl, evekig nem dolgozot sehol, az en fizumbol eltunk.

de az mar kezdet baj lenni, hogy mindig o koltot el mindent aztan meg hozzam vagta hogy szegenyek vagyunk mert en nem dolgozok elegget.


azuta ugy vagyuk vele, hogy dolgozon csak a csajszi, nem kell kocsi meg szupi fizetes, segitek neki ha kell, de ne erezzem magam ugy hogy ki vagyok hasznalva.

2016. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Itt még átlagos sincs ,de elvárásokról csak annyit, hogy mindkét nemből akad itt is és az életben is aki rendesen el van szállva saját kvalitását illetően és szinte már röhelyes a hatalmas ego...
2016. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
utolsó a röhejes pontos j-vel íródik. röhejes, h ezt nem tudod xD
2016. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
150 nettó az nem átlagalatti. :D
2016. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!