Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha szembe jön veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szembe jön veletek a Nagy Ő, szerintetek miért kellene neki pont titeket választania?

Figyelt kérdés

Egy nönek ma nagy elvárásai vannak a kapcsolatokban a férfiak felé. Legyen magas, sportos, jóképú, lakás, autó, jó állás, magas kereset. És legyen hűséges, érzékeny, ugyanakkor férfias, domináns is.

Sokan leírjátok, hogy milyen pasira vágytok. Azon gondolkodtatok már, hogy miért kellene a szuper pasiknak pont titeket választania? Ti mit tudtok bevinni a kapcsolatba? Mit adtok cserébe a magas elvárársokért?



2016. szept. 11. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Cserébe kap frissen borotvált szűk nedves puncit,és hálaadáskor csinálhatja seg.gből szájba.
2016. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Már szinte hiányoltam a szokásos napi kérdést valamilyen formában :)
2016. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nézd, én magamhoz igazítom az elvárásaimat, és hozzám illő partnert keresek, mert csak úgy működhet hosszú távon. Nem szeretek kísérletezgetni és kapcsolatról kapcsolatra ugrálni és próbálgatni lutriba, hogy vajon ő jó lesz-e, aztán ha kipróbálás után mégse működik, megyek tovább. Ez nem olyan, mint a boltban a garancia, hogy vásárlás után x napon belül visszaviheted...
2016. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1-esnek: sajnos sokszor ez az egyetlen viszonzás, de saját tapasztalat, hogy pár hét/hónap után a szex egyedül már kürvára kevés...

őppen erre lennék kíváncsi, hogy a csajok mit gondolnak a viszonosságról.

2016. szept. 11. 19:33
 5/12 A kérdező kommentje:

kedves #3-as, nem sok konkrétumot írtál.

arra lennék kíváncsi, hogy a lányok szerint, pl. szerinted milyen értékek vannak, amit a fiúk megbecsülnek, értékelnek a lányokban, és hogy te szerinted mit tudsz ebből nekik nyújtani. Mert gondolom, hogy azzal egyetértesz, hogy az elvárások kölcsönösek lehetnek, nem csak egyoldalúak...

2016. szept. 11. 19:36
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Én is csak azt várom el, amit nyújtani tudok. Tehát ha azt várom, hogy legyen jó megjelenésű, akkor azzal alapértelmezettnek tekintem, hogy én is az vagyok. Ha a hűséget mondom, akkor egyértelmű, hogy én magam is hűséges vagyok. Ha a pénzügyi helyzetéről kérdeznek, akkor is csak annyit várok el az alap minimumnak, amit én bele tudok adni a kapcsolatba. Se többet, se kevesebbet, az elvárás része az csak az, amit én adok. Ha ezen felül van még valami, akkor az már csak pozitívum, de elvárásnak nem elvárás (pl nekem nincs kocsim, ergo nem várom el a pasitól sem, hogy legyen neki, így ha nincs, akkor is ugyanolyan szívesen ismerkedem vele, mintha lenne, ez utóbbi esetben meg csak egy plusz pont, hogy több helyre lehet kötetlenül programokat szervezni).

Nekem elég magasak az elvárásaim, ezt elismerem, nagyon válogatós vagyok, de természetesen mindnek van alapja és az esetemben megfeleltethető párja. Plusz, erre ráadásként még hozzáadom személyiségem elbűvölő varázsát is, aminek az utóbbi évek tapasztalata szerint még az is nehezen tud ellenállni, aki egyébként a szexbe már rég beleunt. Szóval jah, mondhatni főnyeremény vagyok, ennek fényében meg szinte érthető, hogy miért szelektálok olyan keményen. Azaz, szelektáltam, mert már megtaláltam a párom. Mielőtt azzal jöttök, hogy ezzel az egoizmussal és válogatóssággal egyedül maradok örökre :D

2016. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A tökéletes pasi legfontosabb tulajdonsága hogy feltétel nélkül imád engem, szóval én elég ha a puszta létem nyújtom :D.
2016. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vágom az iylen kérdéseket. Attól nem lesz nagy ő, hogy magas, jóképű stb., amiket írtál. Tudod, mit jelent az, hogy nagy ő? Igen, vonzó az, aki izmos, férfis stb., de hoyg nagy ő... A nagy ő-re egyetlen tulajdonságot nem mondtál. nagy ő pl. attól lesz, hogy özös az érdeklődési körünk és a világlátásunk. Ezt pedig kölcsönösen nyújtjuk egymásnak.
2016. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, arra gondolok, hogy rengeteg posztot és cikket lehet olvasni ma nőktől arról, hogy "miért nem találok egy normális pasit", akire hosszú távú kapcsolatot lehet alapozni.

Mivel közismert, hogy MINDEN kapcsolat két emberen múlik, kíváncsi vagyok, hogy vannak-e pl lányok ezzel a párkeresési / találási problémával, akik a "minden pasi szemét"-en túl belegondolt abba, hogy vajon az ő oldaláról mi lehet a probléma?

Hogy pl mi lehet az, amiben Ő keveset nyújt hosszútávra a férfiaknak? iért van az, hogy bár csinos, diplomás, stb, mégis egy-két dugás után dobják?

Mi lehet az az ok, ami miatt nem őt választják, nem maradnak meg mellette a férfiak? Mert azért ezt a dolgot "minden pasi gci"-vel elintézni édeskevés...

Ha olyan nők vagytok, akik elégedettek a párválasztásukkal, szerintetek ti mit csináltok jobban, mint azok, akik ettől a problémától szenvednek?

2016. szept. 12. 09:27
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Nekem nincsenek nagy elvárásaim. Az megint más kérdés, hogy minden pasasnak nem fogom a karjaiba vetni magam, aki megfelel nekik.

2. Nem kell pont engem választania. Ha nem engem választ, amúgy sem paszsolnánk össze... és senki sem hibáztatható az ízlése, preferenciája miatt.


Amúgy amit elvárok, azt tudom hozni. Legyen munkája, legyen jövőképe - pipa. Legyen igényes, ápolt (ebbe nálam a súly nem tartozik bele, mostani párom is túlsúlyos) - pipa. Legyen figyelmes, hűséges, intelligens - pipa. Max. az nincs meg, hogy én nem vagyok domináns alkat, de férfiban az szimpatikusabb, mint a teszetosza, tutyimutyi felé hajló.


Nekem sosem volt elvárás a márkás kocsi, ház, magas kereset (többet keresek a vőlegényemnél :D). Emellett pedig gondoskodó vagyok, és ugyan még nem tudok nagyon jól főzni, de tanulok, fejlesztem magam, plusz más téren nagyon házias is vagyok.

2016. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!