Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha szembe jön veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szembe jön veletek a Nagy Ő, szerintetek miért kellene neki pont titeket választania?

Figyelt kérdés

Egy nönek ma nagy elvárásai vannak a kapcsolatokban a férfiak felé. Legyen magas, sportos, jóképú, lakás, autó, jó állás, magas kereset. És legyen hűséges, érzékeny, ugyanakkor férfias, domináns is.

Sokan leírjátok, hogy milyen pasira vágytok. Azon gondolkodtatok már, hogy miért kellene a szuper pasiknak pont titeket választania? Ti mit tudtok bevinni a kapcsolatba? Mit adtok cserébe a magas elvárársokért?



2016. szept. 11. 19:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én csak azt várom el, amit én is nyújtok. Az, ha magasabb nálam, jó, ugyanúgy, ahogy egy férfi sem akar nála magasabb csajjal össze jönni. Sportos nem vagyok, a férfitól sem várom el. Ettől függetlenül jó alakom van, és nem kell hogy egy férfi kigyúrt legyen, de azért 40kg vagy 120kg se. Szóval egy átlagos testalkatot, ami nem törik szét egy gyenge szellőtől, de nem is folyik, elvárok. Jóképű is relatív, nyilván tetsszen valamennyire. A mostani barátom a legtöbb ember szerint kifejezetten csúnyácska, nekem tetszik az arca. Az én arcom elég szép, általában bejövök a fiúknak. Lakás, autó, jó állás, sok pénz, nem kell. Nekem sincs. De legyen arra igénye, hogy együtt haladjunk ezek felé. Most nem nettó 500.000 fizura gondolok nyilván, de olyan sráccal sem tudnék hosszú távon együtt lenni, aki 80.000et keres, mert ebből nem tudnánk albérletet felezni, közösen saját lakásra félre tenni, eljárni ide-oda(felesbe fizetéssel vagy váltott fizetéssel), gyereket vállalni. Ha pár hónapig nincs jobb, az nem baj, de Budapesten(itt élek) egy szimpla érettségivel is lehet minimálbéren felül fizető munkát találni, hosszú távon pedig csak úgy jut előre az ember, ha tovább képzi magát. Egy kis faluban, ahol nincs munka, persze biztos más a helyzet. 20l
2016. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az érzelmi részt lehagytam. Hűséges persze, hogy legyen, én is az vagyok. Ez elég alap. A többi csak maszlag, érzékeny, domináns, férfias... Üres sallangok. Ne legyen egy bunkó, legyen hozzám őszint, legyen velem kedves, de nem baj, ha ő is kimutatja a gyengeségeit, a félelmeit, az aggdolamait, ha úgy adódik, ő is támaszkodhat rám érzelmileg, ugyanúgy mint én rá.
2016. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!