Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy néz ki egy extrém jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki egy extrém jóképű férfi, akit a felszínes nők sem koptatnak le?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Hasonlóan, mint a filmsztárok. Brad Pitt, Johnny Depp, George Clooney, Tom Cruise, Antonio Banderas és még sorolhatnám. Csak persze ezek még híresek is amellett, hogy extrémen jóképűek.
2016. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Egy extrém jóképű hapsit alapból nem koptatnak le a felszínes nők, tehát valami nem smafu a kérdésedben.
2016. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már az agyonsztárolt Hollywoodi celebekkel való példálózást, mint az idegbeteg Johnny Depp vagy a mélynövésű Tom Crusie. Ha nem lennének híresek a kutyának sem tűnnének fel. A kérdező gondolom szigorúan az egzisztenciát mellőzve tette fel a kérdést. Egy ilyen pasit gyakorlatilag egy nő sem utasítana vissza, ha van normális fizetése és ott lent alul sem átlag alatti: [link]

De hogy nem mondana nemet legalább egy egyéjszakás kalandra az egészen biztos.

Fb-n láttam már hasonló kaliberű egyáltalán nem milliomos pasit, de a személyiségi jogokat tiszteletben tartva természetesen nem fogom belinkelni.

2016. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
Valahogy úgy, mint Leonardo DiCaprio, Jason Statham, Justin Bieber és még sok másik (persze itt ezt még saját maguknak se ismerik be, nemhogy nekünk)
2016. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Justin Bieber? Ne röhögtess! Szerinted ezek az IGAZI NŐK ( [link]

[link]

[link] )

mikor választanának egy olyan ecsetfejű idétlenül tetovált macskajancsit egy ilyen kaliberű latin macsó ellenében? [link]

Úgy látszik még mindig sokan nem tudjátok megérteni, hogy ennek a kategóriának a neve: FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK.

A tini kategória a főoldalon pár sorral lejjebb található.

2016. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Nézd, én azt látom, hogy egy csomó lány rá nedvesedik. Korábban a Tokio Hotel volt a sláger, most Justin Bieber. Nyilván ő is kikopik majd a köztudatból előbb-utóbb, és lesz egy újabb tinibálvány. Elég szomorú hogy rengeteg csajnak egy ilyen nulla jön be, de az ilyen csajok nekem tesznek szívességet, hogy nem velem jönnek össze...képzelheted, mennyire alkalmasak egy kapcsolatra...


Beavis & Butt-head mode ON


Öhöhöhö...öhöhöhö...Justin Bieber suckz...öhöhöhö...öhöhöhö...he'z a prick...öhöhöhö...


Beavis & Butt-head mode OFF

2016. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

#5


Fejezd már be, ez a pasas akit annyira bőszen linkelgetsz, a bokájáig sem érne fel pl. Justin Bieber-nek. Annak a kis taknyosnak is akkora rajongótábora van nőkből, mint a tenger. Ez meg akit linkelgetsz egy tipikus nyálas pasi. Nem nagy durranás. Ugyan piacképesebb mint az átlagos férfiak, de tényleg egy no name, és semmi extra nincs benne.

2016. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem ezek nem jonnek be. Nincs olyan, hogy valaki ugy nezzen ki, hogy SENKI nem koptatja le. Nekem a metalos, hosszu haju rocker ferfiak jonnek be, nyilvan abbol is az igenyesebb fajta, de semmikepp nem az ilyesmi ferfiak mint ez a kepen.
2016. szept. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én viszont az 5-össel értek egyet.

A férfi, akit linkelt igazán fantasztikusan néz ki. Férfias.

Ezt keresik azért a legtöbben, a férfiasságot. Legalábbis szerintem.

2016. szept. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is az #5-el értek egyet,az a pasi....❤❤❤ hihetetlenül jól néz ki. 27N
2016. szept. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!