Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én nem vagyok irigy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem vagyok irigy a gazdag, de átlag alatti kinézetű "kompenzálós" pasikra?

Figyelt kérdés
Itt mindenki azt hangoztatja, hogy legyél gazdag és akkor a legtutibb csajokat fogod megkapni. Nem tudom...ha egy nő nem teljes szenvedélyből a testemért és az arcomért szeret, akkor kit érdekel, hogy van egy fullos barátnőm. Sokszor látok töpszli/mélynövésű sápadt, gyíktestű tipikus mérnök kaliberű pasasokat az 5-ös BMW-ben a fejéből kinéző dekoratív barátnője mellett ülve (miközben a pasi alig lát ki a műszerfal mögül) és képtelen vagyok elhinni, hogy ezek igazi szenvedélyes szerelmek és a pasi kicsit sem érzi, hogy a nővel csak egy kompromisszumkapcsolata van. El sem tudom képzelni, hogy a szex hogyan zajlhat le közöttük. A csaj szétteszi magát és suttogja a fülébe: "Mindenem a tied!", miközben alig várja, hogy az együttlét után visszamenjen a luxusfelszereltségű fürdőszobába rendbe tegye magát, belenézzen a tükörbe azzal a gondolattal, hogy "Jó ez is megvolt, holnap irány shopping a barinőkkel, de a kártyát el ne felejtsem tőle elkérni.", majd vissza az ágyba, villany lekapcsol és egymástól elfordulva alvás. Ez nekem borzasztó groteszknek tűnik. Nem saját tapasztalatból, de el tudom képzelni, milyen lehet ez az érzés, mert egy gazdag villamosmérnök ismerősömnek is van egy gold digger barátnője, de mesélte, hogy olyan szinten rideg a kapcsolatuk, hogy fontolgatja a szakítást, mert a csaj már az ágyban is olyan, mint egy darab fatörzs, a méregdrága elit vacsorák közben pedig csak nyomkodja a telefont és semmi érzelem nem fűzi a gyerekhez. Néha elejt egy-két erőltetett mosolyt, meg kedves szót, de ennyi. Én sem vagyok egy álompasi (és akkor még finoman fogalmaztam), de inkább ne legyen sose barátnőm, csak azért, mert vonzó a pénzem. Akkor inkább elmegyek néha prostihoz így legalább még véletlenül sem tudom magamat áltatni.

2016. szept. 12. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok irigy rájuk, mert ha átlag alatti külsejű vagy, akkor a pénzedet fogják szeretni, nem pedig téged. Tulajdonképpen úgy tekintenek rád, mint egy pénzeszsákra, és a nők is akiket megkap, azok félig-meddig prostituáltak, még akkor is ha nem annak tartják magukat.


Én inkább lennék egy csóró de rohadt jóképű pasi, bár legszívesebben gazdag is lennék (bár erre nem vágnék fel, mert akkor az anyagias nőket vonzanám) és iszonyú jóképű is egyszerre. Ez a tökéletes kombó.

2016. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha választanom kell hogy egy golddigger mellett ébredek - tehát felvet a pénz is - vagy hogy egyedül halok meg csórón a monitor előtt rejszolva, akkor gondolkodás nélkül az előbbit választanám. Csak egy hülye nem irigykedik.
2016. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
"Csak egy hülye nem irigykedik." - Vagy egy olyan, aki tud szerezni nőt úgy is, hogy nincs pénze. ^^ :)
2016. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akinek nincs elég jó arca, annak marad a kompenzálás. Talán még bejöhet 1-2 abszolút kétségbeesett lánynak is, aki megrémült, hogy vénlány marad. Ennyi lehetőség van a "szerelemre".
2016. szept. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát ennyi erővel azt is írhatnád hogy valaki jó képűnek született de közben egy bunkó paraszt mégis megkap nőket hogy az igazságtalan mert hol van az igazi mély érzelem a kapcsoaltban
2016. szept. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%

Azért hangoztatják ezt sokan, mert ez az igazság. Ha van elég pénzed, kb. bármelyik csajt megkaphatod. Szeretni fog? Nem. De nem is ez volt a kérdés.

Azonkívül az is erősen vitatható, hány lány tud még érdek nélkül, saját magadért szeretni, nem a jó külsődért vagy a pénzedért, de az már egy másik történet...

2016. szept. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyi itt a csóró lúzer..
2016. szept. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Mivel különb az a nő, aki a külsőd miatt "szeret", mint aki a pénzed miatt? Mindkettő ugyanolyan felszínes. Olyan nő nem létezik, aki önmagadért szeretne.
2016. szept. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak te. Minden bizonnyal. Olyan különleges vagy. Ezt akartad hallani, nem?
2016. szept. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
irigy sz@r vagy kérdező!
2016. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!