Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mi az a minimum alapkövet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi az a minimum alapkövetelmény, amit elvártok egy pasitól?

Figyelt kérdés

1. Mi az amire azt mondanátok, hogy már randiznátok vele?

2. Mi az amire azt mondanátok, hogy már össze is jönnétek vele?


A külső és belső minimális tulajdonságok is érdekelnének.


2016. szept. 17. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

1. Ne én legyek az.

2. Ne én legyek az.


Eddig erre jöttem rá. :D

2016. szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Legyen túl az exén! De most komolyan! :D Ritka manapság az olyan férfi aki nem az exén rágódik és nemcsak felejtésre kellenék neki.
2016. szept. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
..és mi a helyzet azzal akinek még nem volt nője 29 évesen sem, na az miért nem kell ? (annak ellenére sem, hogy el tudja tartani magát és akár egy családot is, s csakis az élet egyetlen területén vannak gondjai ... a pár keresésben)
2016. szept. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 One of a Kind ***** válasza:
62%

1. Bármiről lehet vele beszélgetni, művelt, nem besavanyodott, sok a közös vonás, udvarias, tetszik külsőre.

2. Meg tud nevettetni, képes belátni, hogy a házi munka az ő kötelessége is, mivel ő is ugyanúgy koszol, hosszabb távon ugyanazok a céljaink (házasság, gyerekvállalás terén), vonzódom hozzá szexuálisan.


Néhány kitétel furcsa lehet, de rossz tapasztalatokból fakad, és igen, ezek hiányában fölösleges a randi/kapcsolat. Autó, saját lakás stb. nem érdekel, de az utóbbi nyilván plusz pont,csak nem feltétel, az is tök jó, ha együtt bérelünk később lakást összeköltözéskor. Az autókat utálom. :) A biztos egzisztencia is sokat dob a dolgon, de ez nem összekeverendő a pénzes csávó típussal. Csak egy állandó fizetést jelent, amihez, ha hozzácsapjuk az én keresetem, arra már lehessen építeni a jövőben.


23N

2016. szept. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

1. legyen tiszta - röhejnek tűnik, hogy ilyen alap dolog elvárássá alakult, de úristen miket látok a környezetemben... Emellett legyen művelt, intelligens, tudjunk beszélgetni, valami fogjon meg benne.

2. szexuális vonzalom, közös célok, értékrend, modern felfogás, humoros, stb.

2016. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

Legyen ápolt és tiszta (nem részletezném, de jah).

Legyen intelligens, jó humorú, udvarias, tisztelettudó, előzékeny, önzetlen, kedves.

Legyen túl az exén.


Külső terén nem vagyok válogatós, ne nézzen ki az öcsémnek, elég a közepesen szép arc, személy szerint előnyben részesítem a vastag ajkakat meg az arcszőrzetet, illetve a nagyobb testalkatot (akár magas, akár mackósabb vagy izmosabb, de igazából elég, ha nem kisebb nálam :D) és a barna

hajat, de úgyis az összhatást nézem.


(Extra pont, ha jól táncol, már csak azért, mert én szeretek táncolni, de nem vagyok túl magabiztos táncos, így jó, ha a partner az .)


Szóval kb rendelkezzen a legminimálisabb emberséggel, szimpátiával és értelemmel. Annyira alacsony ez a bizonyos léc, hogy ennél alacsonyabb már saját magam tökönszúrása lenne, és a legtöbb pasi mégis inkább gödröt ás, csak hogy kikerülje :D

2016. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Sunshinedoll, kihagytad a "legyen sok pénze" mondatot az elvárásaidból, pedig az nálad alap, ahogy ismerlek...
2016. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

#7 Igen, mert minden pénteken együtt sörözünk, tökre elfelejtettem, hogy öribarik vagyunk, és mindent tudunk egymásról.

Te amúgy melyik rajongóm is vagy lol?

2016. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ahhogy hogy randizzak vele nyilván tetszenie kell külsőre. Itt nincs igazán alapkövetelmény maximum annyi hogy legalább olyan magas legyen mint én (172 cm) és ne legyen dagadt (én adok a külsőmre és ezt a másiktól is elvárom).


Ahhoz hogy valakivel párkapcsolatot alakítsak ki kell, hogy hasonló elképzelése legyen az életről és egyezzenek a hosszútávú céljaink. Fontos hogy legyen humora és ne legyen féltékeny alkat (fiús lány vagyok szinte kizárólag férfi barátokkal és munkatársakkal). Lehessen vele bolondozni (ne legyen full komoly) de azért képes legyen felizgatni. Domináns alkat vagyok, neki is annak kell lennie hogy ne csináljak belőle rövid időn belül papucsot :) Kb ennyi.

2016. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt várják

1. Jóképű, pénz

2. Hitelesen játssza a macsó alfát, így nedvesedik a bugyi

2017. jan. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!