Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos egy társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos egy társkeresőn csak az idejét vesztegeti igaz?

Figyelt kérdés

Megnéztem néhány társkereső oldalt. Láttam csomó kigyúrt félmeztelen, jóképű macsót a pasik között.


Én nem vagyok ilyen.


Ezek logikus a kérdés mennyi esélyem is van az ilyenekkel szemben? Ők sokkal értékesebb pasik a nők szemében, mint én.


2016. szept. 18. 16:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egy átlagos vagy kicsit már átlag alatti nőnek is tucatjával irkálnak a társkeresőkön. Nagyon durván többségben vannak a férfiak ezeken az oldalakon, szóval marha nehéz kitűnni azzal, ha te átlagos kinézetű vagy.
2016. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

Nincs az a nő, aki ne tudna magának egy férfit fogni. A nők, a férfiakkal szemben, nem kényszerből vannak a társkeresőn, hanem hogy még jobb férfit szerezzenek magugnak, mint ami közül offline válogathatnak. Ezért nem foglalkoznak a nők az átlagos külsejű férfiakkal, mert nem ezért vannak társkereső oldalon, hanem a fent említett überfickókért.


És igazából mindegy, milyen a férfi-nő arány, ők akkor is csak a legjobb férfiakkal állnának szóba, ha 1:1 lenne az arány.

2016. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt felejtsd el kerlek, hogy értékesebb nálad egy felfújt pasi! Biztos, hogy nem! :)

Mindegyik társkeresőt hagyják húspiaccá válni, ami elég szomorú. Ha regisztrál egy normalis férfi vagy nő az megunja. Én is regisztraltam anno még kb 4 éve és menekültem, mert olyan fokú bunkó nyomulás megy ott... Első nap kaptam kb. 150 levelet és minimum a fele tele volt számomra túlságosan konkrét "bizonyító erejű" képekkel. Kicsit sem vagyok prűd, de már felüdülés volt látni egy arcot is a bemutatkozó levélben. EQ 0, IQ 80. Ha van türelmed akkor beszélgess és keresgélj csak ne okozzon esetleg csalódást neked vagy rombolja véletlenül az önbizalmad, ha már most így közelíted neg. Vannak még mindenhol normalis emberek, de nehéz igy megtalálni.

Én egy chat oldalon ismertem meg a Szerelmem, de annak az esélye kb 1:1000M-hoz volt, hogy mi ott találkozzunk. :) Illetve ott ismertem meg a legjobb Barátomat is, amire szintén nem sok esélyt láttam volna és olyan mintha 100 éve ismernénk egymást.:) Most már még inkább el van durvulva az is... De találhatsz akár értékes Embereket, ahogy a példa is mutatja. :)

2016. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

És az überfickók meg nem válogatnak? Meg lehet őket vásárolni a társkeresőkön vagy hogy gondoltad?


Végül is meg lehet, jó külsővel és egyéb csereszabatos kelékkel.

2016. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*l
2016. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is fent vagyok társkeresőn, lehet azért normálisat is találni, de nem sok van.

Kifejezetten hányok a kigyúrt, semmitmondó tetoválásokkal tarkított és vastag aranylánccal pózoló idiótáktól.

2016. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!