Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Volt már olyan szitú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már olyan szitú hogy oda ment hozzátok egy pasi és csak köszönt? Mást nem tudott mondani!

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok,de sokszor ez a szitu,ha egy szép nővel kell beszélgetni
2016. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokan még ennyire sem képesek.
2016. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lúzerek, akiknek vagy nem jut semmi az eszükbe, amikor rögtönözni próbálnak, vagy elfelejtik a közeledési pánik miatt az előre betanult szöveget.
2016. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan volt h odamentem hozza, megkerdeztem hogy van, egyszavas valasz es utana csak allt es bamult ram mintha en lennek a vilag legszebb noje. Csillogo szemek, nagy mosoly....de mivel keptelen volt barmit is kinyogni igy elsetaltam na es akkor utanam szolt, h en h vagyok?:-)))


Iszonyu furi volt, de aranyos is egyben:-)

2016. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: minek mentél oda ezt megkérdezni?
2016. szept. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!