Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem merek oda menni a...

Ha nem merek oda menni a nőkhöz kezdeményezni, akkor nem lesz soha senkim? Mit kell mondani egy nőnek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Havi 1 misi fix!
2015. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
A nőknek hazudni kell. Mindegy mit, lényeg hogy ettöl különlegesebbnek érezze az életét mint a többiké, a nőknek ez a fontos.
2015. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 CptTomato ***** válasza:
88%

Amit egy pasinak ...csak szebben megfogalmazva,pontosabban kevésbé közönségesen megfogalmazva....

amúgy tök mind1 mit mondasz ők is emberi lények(nagyrészük legalábbis) nem pedig valami misztikus erdei lények akik ha valami nem olyat hallanak ami a nagykönyvben van akkor elszelelnek és többé nem látod.

2015. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínű. Mivel neked kell "meghódítani". D

e most nem megyek bele abba mit kell mondani egy nőnek mert 35214 kérdés van erről már és válasz fajta. És nincs is igazi válasz hogy mit kell mondani, adnia kell magát a szituációnak.

2015. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova.És ne aggódj ő is legalább annyira izgul.
2015. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen indokkal odamehetsz hozzájuk. Beszélgess velük. Ha meg szimpatikus valamelyik, akkor hívd meg egy fagyira vagy mit tom én, valahova. :)
2015. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a PUA-saggal. nekem ok mentettek meg aseggem. 31, F ma mar nincs problemam a nok megkozelittesevel.
2015. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az egy kamu szerintem.Legalábbis nekem nem segített.
2015. ápr. 17. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!