Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22-25 éves nők vannak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-25 éves nők vannak akik készen állnak a megállapodásra egy 5-10 évvel idősebb, érett, sikeres, jól kinéző férfival?

Figyelt kérdés
Gyerekek (2-3-4) pár éven belül, saját tulajdonú ház, házasság, jó fizu, stb.
2016. szept. 22. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikeres,és jóképü vagy,miért itt keresgélsz?
2016. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Fene, gondoltam utólag hogy soknak így hangzik. De nem itt keresgélek!


Általában kérdezem. Általában a 22-25 éves nők készen állnak erre vagy nem? Vagy még széjjel buliznák, kefélnék és karrierkednék magukat. Ez a kérdés

2016. szept. 22. 12:28
 3/17 anonim ***** válasza:
Én még csak 20 éves vagyok, és nagyon szívesen megállapodnék, de nem találkozom komoly férfiakkal.
2016. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én készenállok, elmúltam már 25,csak nem vagyok feltűnően szép, hogy ki is fogjak egy ilyen hapsit :D
2016. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
igaz nekem van saját kéróm utolsó voltam
2016. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

A kolléga nőim/ismerőseim sorra ebbe a korba mennek férjhez. Általában mérnök/programozók bérelt vagy hitelre vásárol lakásban.


Szerintem nem éri meg túl sokáig várni :). Fiatalon móka a házasság és összeköltözés. Ha a nő már 30 körül van akkor már sürgősebb a gyerek ha nem akartok kifutni az időből és nagy papának kinézi a diploma osztóján.


30 körül vagyok én is és nagyon szeretnék már összeköltözni egy 20-28 éves lánnyal/nővel.

Hiányzik az, hogy legyen valaki a lakásban aki közel áll hozzám. Úgy érzem, hogy elpazarlom azokat az éveimet amiben még móka az együtt élés. Mikor eljön a gyereke ideje akkor már másabb lesz.

2016. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy konkrét férfivel, aki a párom. :)
2016. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sikeres, jól kinéző férfival igen, de a többségük nem akar gyereket.
2016. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Májusban lesz az esküvőm egy 7 évvel idősebb férfival, akkor leszek 24. A siker és a jó külső mellékes, az érettség meg hát max annyira játszik, mint nálam. Egyelőre albérletben lakunk, de ha minden jól megy, másfél-két év múlva tudunk saját tulajdonú ingatlanba költözni. De igen, általánosságban nézve készen állok a megállapodásra :)
2016. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25 vagyok, szejjel kefelni maximum a baratommal akarom magamat, bulizni meg mindig szeretek, csaladalapitas az meg tavol van, a baratom 24, szerintem egyikunk sem olyan idos meg, hogy lemondjunk a "bulis" dolgokrol, ertem ezalatt a bulik mellett, az utazgatast, random programokat, amiket csalad mellett nem lehet, pl kisgyerekkel nem talalhatsz ki semmit spontan, hogy akkor kettesben vagy haverokkal elmentek, stb... A barati korunkbol se tervez meg senki gyerekeket, meg sokaknak a kapcsolatuk se olyan komoly meg... A mienk komoly, de az ilyen nagyon felnott dolgokkal meg varunk. Az idosebb korosztallyal pont emiatt sem ismerkednek kapcsolat miatt, a mi tarsasagunk ez a 20-25 eves tarsasag.
2016. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!