Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezért undorodnak ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért undorodnak ennyire a nők az átlagos férfiaktól?

Figyelt kérdés

Most itt az átlagost nem csak a külsőre értem, hanem úgy mindenre. Nemrég volt egy ilyen videó amit sokan láttak, hogy egy kéz-láb nélküli férfinak is volt felesége és családja és hogy így is lehet élni. Nekem is volt egy évfolyamtársam aki már általános iskolás évei végére, csak mankóval tudott járni, de már középiskolás évei elejétől kezdve gyönyörű barátnői voltak, akiket rendre váltogathatott is, annyira jó volt a csajoknál. Pedig külsőre egy átlagos volt minden tekintetben, csak az különböztette meg őt az átlag férfitől, hogy ugye testi rokkantsággal él.

Eleinte nem értettem, hogy miért, de nemrég elbeszélgettem egy 21 éves csajjal, aki teljesen új megvilágításba helyezte a dolgot, és így már érthetővé kezd válni, kíváncsi leszek, hogy ti is osztjátok-e majd az ő véleményét...

Szóval azt mondta (ő egyébként egy viszonylag csinos lány), hogy ő igazából minden pasinak bejön, mindenki csak hajt rá, keresi a társaságát és senkinek semmi elvárása nincs tőle. De ő nem járhat mindenkivel, nem lehet mindenkinek a lelki társa, és nincs ideje olyan férfiakkal ismerkedni, akiknek bármelyik csaj megfelelne. ÉS itt volt elásva a kulcs mondat. Egy átlagos férfinak szinte semmi elvárásai nincsenek egy nővel kapcsolatban. És ez tesz egy férfit átlagossá. Mind csak meg akarnak felelni a nőknek, eljárnak konditerembe, idiótábbnál idiótább frizurákat csináltatnak maguknak, a kocsijukkal, pénzükkel villognak, próbálnak menőnek látszani, csak azért hogy egy nő legalább figyelembe vegye őt és esélyt adjon neki. És mindemellett ők nekik egy nővel szemben, aki egy kicsit is csinos, semmi más elvárásuk nincs. Úgy tekintenek rá mint valami főnyereményre. És igazából ezzel rontják el az egészet. Ez teszi őket egy dög unalmas pasivá.

Visszakanyarodva a rokkant példára, az a férfi aki úgy szólít meg egy nőt, hogy már alapból látszik, hogy testi fogyatékossággal él, annak már alapból van egy kimondatlan elvárása a nő felé, mégpedig az, hogy csak olyan nőkkel áll szóba, akik elfogadják őt olyannak amilyen. Tehát ez különbözteti meg őket az átlagtól, hogy ők nem megfelelni akarnak egy nőnek ahogy a legtöbb férfi teszi, hanem úgy állnak hozzá, hogy a nő feleljen meg nekik, a nők fogadják el őt amilyen, és aki erre hajlandó, azzal foglalkoznak, a többivel nem.


Ti mennyire értetek egyet ezzel a gondolatmenettel? Ezért sikertelen ennyire az átlagos férfiak?


2016. szept. 23. 18:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fair álláspont, így kéne működnie, csak nem így működik. Egy fogyatékos alapból nem átlagos. Egy "Egészséges" az átlagos, mert a többség az. Kénytelen az ember időt szentelni arra, hogy a másikat valamennyire megismerje, mert valamilyen szempontból mindenki átlagos. Egoista dolognak találom az ezen a szón való lovaglást, mert saját szemszögből való skatujázgatás. Én különleges vagyok, mert belőlem csak ez az egy van, ott a többi, ők átlagosak ők sokan vannak. Addig amíg nem fogom fel, hogy én is ugyanolyan ember vagyok és nincs igényem a többiek szemén keresztül is látni a világot, addig marad ez az állapot. Így lehet sok ember közt egyedül lenni. Amit én elvárok, az az empátia. Nem sok, de embert próbáló néha.
2016. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én ezt már régóta mondogatom!

Amikor a páromat megismertem, akkor volt lehetőségem megismerni az elvárásait a potenciális párjával szemben (egy társaságban elmondta). Nekem pedig kimondottan szimpatikus volt, hogy tudja, mit (kit) akar. Ez egyben arra is utal, hogy van önismerete: tudja, kivel jönne ki jól hosszú távon, és nem vaktában próbálkozik.

2016. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!