Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan reagálnátok ha viszonyl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok ha viszonylag új párotok megkérne, hogy mondjatok el, hogy hogyan jobb nektek?

Figyelt kérdés

- úgy értem, hogy hogyan kényeztessen stb. :)


29F, tapasztalat nélkül


2016. szept. 23. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Osszetennem a ket kezem.
2016. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Elmondanám neki mi a jó, és mi a rossz. És ezt elvárnám énis a másik féltöl. :)
2016. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves második én is szívesen elmondanám, ha biztos vagyok benne, hogy ha nem sértő a nőnek :)
2016. szept. 23. 21:52
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
#1-es :DDDD bocsi... :)
2016. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon örülnék, játszani a mentalistát és kitalálgatni mi jó a másiknak a tévhittel ellentétben elég lelombozó.

Persze engem is érdekelni ő mit szeret, de inkább mondja el azokat is amiket gázosnak tart, lehet kiderül hogy nem zavarna, vagy ha igen legalább előre meg tudjuk beszélni a határokat.

2016. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4 most miert?:))

Sokkal jobb ha valaki hozzam igazitja a mozdulatait,mintha a bevalt receptjeit jatszana ujra es ujra....Akkor mar inkabb jobb ha tapasztalatlan,de tanulasra hajlando.

2016. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne sértő? Ha valamit szeretnél azt meg kell beszélni azzal akivel együtt vagy. Nincs olyan, hogy sértő szerintem. Ki kell mondani, amit szeretnél. Mire gondolsz, ami sértő lehet?
2016. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7/7 -nek


Hát az hogy ha ős is hajlandó orálisan kielégíteni akkor pl.

először jól esne ha a tövétől a végéig először végig nyalna az alsó felét majd ha a szájába veszi akkor is érintse kicsit a nyelvével :)

2016. szept. 23. 23:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Hmm:) ezen mit kene szegyellned?

Vallasos vagy?

2016. szept. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, annyira, csak mondom még semmi tapasztalatom és nem tudom, hogy hogyan reagálna egy nő, ha részletesen elmondom, hogy hogy esne jól.
2016. szept. 24. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!