Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknél párválasztásnál:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél párválasztásnál: stabil párkapcsolat kiválasztásánál- milyen fontos a társ műveltsége, társadalmi státusza, és anyagi lehetőségei?

Figyelt kérdés

#nő #műveltség #párválasztás #társadalmi státusz
2014. nov. 29. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem fontos!Anyagi lehetőség?Nem akarok rajta élősködni!
2014. nov. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
A nőket teljesen felesleges arról kérdezni, hogy mi fontos nekik párválasztásnál, mert vagy maguk sem tudják, vagy úgysem mondják meg az igazat. Az a kevés jó önismerettel rendelkező és őszinte nő meg, aki van, nem itt b.ssza a rezet a gyakorin.
2014. nov. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SullaFelix89 ***** válasza:
Ha a nőknél ezek nem esnének számításba, akkor a 8 általánost végzett írástudatlan, hajléktalanok meg közmunkások is fullus nőkkel járnának, nem bajszos cigány k....al erre gondolj mielőtt ilyen okos kérdést kiírsz.
2014. nov. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell egyetemi professzorokkal vetekednie ilyen téren, de azért nem árt, ha valamennyire művelt a másik. A társadalmi státusz és az anyagi lehetőségek nem különösebben érdekelnek, nekem is van / lesz pénzem, nem kell másé.
2014. nov. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon. Vajon miért a fullos bmw-s kigyúrt csávónál próbálkoznak a nők a buliban és nem a sarokban magányosan álldogáló vékonyka fiúnál, aki tömegközlekedéssel jött oda?!
2014. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, és nekem fontos, főleg a műveltség, és kicsit a társadalmi státusz is. Akkor a nőknek miért ne lenne fontos?
2014. nov. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, hogy hasonló szinten legyen minden szempontból, mint én. Nem akarok rajta élősködni, de ne is én tartsam el.
2014. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!