Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, jobb, ha alig sminkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, jobb, ha alig sminkelek, ugye?

Figyelt kérdés

Meglehetősen csúnya nő vagyok, de nem igénytelen. Ettől függetlenül néha elmegy mellettem egy fiúbanda, és hallom, hogy nevetnek rajtam. Volt, hogy egy szórólapot osztó fiú csúnyázott le hangosan, szóval vannak ilyen esetek. :D Páran ajánlották, hogy miért nem sminkelem magam olyan profin, hogy optikai illúziót keltve szebbnek láttassam az arcom, pl. az orromat kisebbnek vagy mittudomén de szerintem nem lenne célravezető. Nagy ritkán megtetszem valakinek, és leszólít, akkor viszont már inkább a saját arcomat lássa, ne egy illúziót, ugye? Persze, biztosan megkímélném magam néhány beszólástól, ha egy tonna smink lenne rajtam.


Szempillaspirált, szőlőzsírt és kevés alapozót használok meg kihúzom a szemöldököm egy árnyalatnyival sötétebbre, de általában észre sem lehet venni, hogy smink van rajtam.


Mi a véleményetek? Inkább sminkeljek erősebben vagy jól van ez így?


22 N


2016. szept. 25. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Sajnáltasd magad még jobban. Úgy van, csináld csak...!

Nem érzitek az ellentmondást? Csúnya vagyok, de "Nagy ritkán megtetszem valakinek, és leszólít"...


Én meg csóró vagyok havi 300 mellett. Sokszor nevetnek rajtam, mert busszal közlekedem. Jobb lenne ha mercédeszt vennék? Kb ez a kérdésed...

Te nem csúnya vagy, hanem hihetetlen gonosz manipulátor...

2016. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van egy ilyen sztereotípia, hogy a nők nem lehetnek rondák, biztos te is ebben hiszel. :D igen, a nagy ritkánt úgy értettem, hogy utoljára 3 éve tetszettem meg valakinek. Azt is biztosan csak beképzelem, hogy sokszor megaláznak azzal, hogy hangosan utánam kiabálnak az utcán, hogy milyen ronda vagyok. Ez egy anonim oldal, miért hazudnék?
2016. szept. 25. 14:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Olyan sminket nem érdemes feltenni, amitől tök máshogy nézel ki, ha ismerkedésre kerül sor. Tehát ha csak mész valahova, és ha le is szólítanak, elmondod neki a mivant, akkor tulajdonképpen megvédhet a rossz élményektől, arra jó lehet.


De amúgy sminkelési tanácsokat illusztráció nélkül nem lehet adni.


És most képzeld el ugyanez fiúban, aki nem sminkelhetek :D

2016. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Szerinted beveszem a hazugságaid? Akinek van esze tudja, hogy csak az egód növelni jössz ide fel. Kiírod 22N kapsz 600 udvarló üzenetet. Aztán megmutatsz képet magadról és elolvadnak tőled privátban. Jajj hogy te milyen szép vagy valójában, mások buták hogy nem veszik ezt észre rajtad... Vagy ők buták, hogy azt hiszik mások nem veszik észre... :D

Mindenesetre a lényeg a lényeg. Te azt szereted ha körülötted forog a virág és körbeugrálnak téged. Gratulálok!

2016. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Sminkkel mindenki jobban néz, persze csak akkor ha az illető szépen ki tudja magát sminkelni.
2016. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Személy szerint a minimál sminket szeretem egy lányon. Ne essen túlzásokba, ne hordjon "álarcot". 25/F
2016. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
En sok sminket hasznalok de senkit nem zavart meg. Sminkkel szep vagyok, smink nelkul szerintem nem, de ha valaki beled szeret ugyse fogja erdekelni, ugyanugy tetszik a baratomnak a ronda arcom is :D
2016. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
A minimális smink sem szükséges szerintem, mi férfiak észre sem vesszük a különbséget. Egyébként ha normális egy lány, akkor válogathat a férfiak között, függetlenül a külsejétől.
2016. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Tudod vannak azok a videók, amikor profi sminkes gyakorlatilag teljesen más arcot varázsol valakinek. Na arra nyilván ne törekedj, több okból se. De valamennyi sminkkel javíthatod azt az alapot, amit a természet adott, én is ezt teszem, meg még sokan mások.
2016. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Igen...Én személy szerint úgy vagyok a hölgyek sminkelésével,hogy "minnél kevesebb,annál jobb"...
2016. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!