Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az első kapcsolat mindenképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első kapcsolat mindenképp zátonyra fut, nem lehet belőle életre szóló?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még kapcsolatom, de nem vagyok már tini. Lassan igazából abban a korban vagyok, hogy meg kellene találni azt, akivel majd megállapodhatok. Esélytelen, hogy azzal kerüljek össze, akivel majd később családom lesz? Főleg, hogy nem vagyok valami kapós, ugye...
2015. jún. 5. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen . De nagy szerencse kell hozzá,így jobb ha nem áltatod magad ,hogy nálad biztos bejön.

Hány éves vagy ? Vigyázz,bele ne ragadj valami langyosba,csak azért,mert nem vagy kapós szerinted.

2015. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
24
2015. jún. 5. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Általában azért fut zátonyra mert fiatalabb korban kezdődik.

Érettebb felnőttek esetében már simán lehet életreszóló az első is(mivel itt már többé-kevésbé kiforrott személyiségekről van szó, akik tudják mit várnak egy kapcsolattól és ezt kommunikálni is képesek a másik felé), csak jól kell megválasztani.

2015. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha pozitív maradok és nem akarok magam ellen beszélni, akkor azt mondom, nem törvényszerű, hogy mindenképpen zátonyra fut, de ügyesen kell választani és nyitott szemmel kell járni, amennyire csak lehet.
2015. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet életre szóló... csak nagyon ritka.
2015. jún. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
A legtöbb fiú az első akar lenni a lányoknak. Az okos fiúk az utolsóak.. A szerencsések mindkettők lehetnek.
2015. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van utolsó, én is ismerek egy házaspárt, akik elsők és utolsók voltak egymásnak, igazi álomkapcsolat volt az övék, nem is nagyon veszekedtek, mert hasonló karakterük volt, boldogak is voltak, amíg a halál el nem választotta őket :'( Egyébként egészen közelről tanúja voltam ennek - lévén családtagok vagyunk -, és mindig, mikor a kapcsolatok reménytelenségéről hallok valakit beszélni, büszke vagyok rájuk, hogy ők lehetnek a sikeres ellenpéldám. A példaképeim lettek ilyen téren :) De az igaz, hogy nagy szerencse kell hozzá...
2015. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!